:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmza yapamıyorum
kanatsı@z_meleq
Ya ben imza yapamıyorum baya baktım ama beceremedim arkadaşıma sordum oda benim ki daha değişik dedi oda yapamadıı yardım ederseniz sevinirim =)
Ara
CaNaT
İmzanızı buraya yazarsanız ben yardımcı olmaya çalışırım. İmzalarda seviye ile ilgili sınırlamalar olduğu için yapamamış olabilirsiniz.

Smile
Ara
theropoda
boşver naapçan imzayı ya bize sen lazımsın :kucak: ilerde meşhur olursan sana bi imza yaparız sıkma canını
Ara
kanatsı@z_meleq
[FONT=&quot]>>..[/FONT]вαнαηєℓєя[FONT=&quot] z[/FONT]αωαℓℓıℓαяıη[FONT=&quot] [/FONT]тєк[FONT=&quot] [/FONT]тєѕєℓℓιѕι∂ιя[FONT=&quot].' [.] <<[/FONT]
эи[FONT=&quot] q[/FONT]ΰ[FONT=&quot]z[/FONT]эſ[FONT=&quot] [/FONT]λэмίи[FONT=&quot] $[/FONT]ό[FONT=&quot]z [/FONT]ωэямэкτίя[FONT=&quot]...
[/FONT]
эи[FONT=&quot] [/FONT]βΰλΰк[FONT=&quot] [/FONT]ίиτίκαм[FONT=&quot] [/FONT]Ⴣэτмэк†ίя
[FONT=&quot]...
[/FONT]
эи[FONT=&quot] [/FONT]α[FONT=&quot]¢[/FONT]ι[FONT=&quot] d[/FONT]μλ[FONT=&quot]q[/FONT]μ[FONT=&quot][/FONT]эяк[FONT=&quot] [/FONT]э[FONT=&quot]d[/FONT]ίſмэк†ίя
[FONT=&quot]...
[/FONT]
эи[FONT=&quot] [/FONT]α[FONT=&quot]d[/FONT]ί[FONT=&quot] $[/FONT]ό[FONT=&quot]z $[/FONT]эиί[FONT=&quot] [/FONT]нί[FONT=&quot]¢ $[/FONT]эωмэ[FONT=&quot]d[/FONT]ίм[FONT=&quot] [/FONT]кί[FONT=&quot] d[/FONT]эмэк[FONT=&quot] [/FONT]ωε
[FONT=&quot]
[/FONT]
эи[FONT=&quot] q[/FONT]ΰ[FONT=&quot]z[/FONT]эſ[FONT=&quot] ¢[/FONT]эωα[FONT=&quot]p ''..G[/FONT]ΰſΰ[FONT=&quot]p G[/FONT]э[FONT=&quot]¢[/FONT]мэкτίя[FONT=&quot]..''[/FONT]
imza bu olacak Smile
Ara
kanatsı@z_meleq
ehu ehu çok teşekkürler bu güsel sözler için Smile
Ara
kanatsı@z_meleq
Çokk Çookk teşekkür ediyorum ERCAN abi SmileSmileSmileSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İmza Qetesh 14 1,093 04-17-2009, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: kanatsı@z_meleq
  Foruma giriş yapamıyorum şifre kabul etmiyor sevdaliyurek_52 3 566 03-14-2008, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: Yenemuko
  İmza AyarLarı BeSeBiH-Mask 2 602 02-10-2008, Saat: 07:04 PM
Son Yorum: chatlaq
  imza istiorm ( çözüldü ) MaNeSiA 0 463 11-22-2007, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: MaNeSiA
  İmza hakkında Son isteğim.. Ñ•qρα кJмя 7 631 09-05-2007, Saat: 09:26 PM
Son Yorum: #$3R$3RI#

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 04:37 PM