:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne farkederki geri d?nsen... Sonu? hep ayn? de?iLmi ?...
in_love_girl
YokLu?una yazd???m son yaz?yd? g?zya?Lar?m...

?imdi d?n???ne yaz?yorum buruk bir sevin?Le. Hasretimin bitmesine yaz?yorum.
MevsimLer yer de?i?tirdi yokLu?unda. SensizLikLe beraber geLen k???n d?n???nLe bahara d?nmesi gerekirdi. Oysa ben sonbaharday?m. Bi a?ac?n yaprakLar? gibi sarard?m,,soLdum.. Son bi g??Le tutunmaya ?aL???yorum daLLar?na.. Gidi?inLe yer de?i?tiren mevsimLer d?n???nLede de?i?ecekmi acaba?

R?zgar?n ?arpt? d?n???nLe
Kafam kar??t?,,d???nemiyorum
Senmisin bana bakan ?
Yine s?radan hayaLLerimdenmi yoksa buda...
K?fLendi kaLbim yokLu?unda
?lac?n? getirdinmi geLirken ?
G?c?n varsa geL.. Yoksa,,yoksa b?rak .
DaLLar?n ??r?k,,yaprakLar?m soLuk..
?lac?n yoksa git.. Kar??s?n yine mevsimLer
Sonu oLamayan sensizLikLe sava??p yeniLeyim binLerce kez....
?lac?n yoksa Git ! G?t(me)...

Mevsim r?zgarLar? ne zaman eserse biL kendime geLdim.. AnLad?m yokLu?unu,,kabuLLendim..

Yine bozdu sevincimi yokLu?un bak.. Oysa ben keLimeLere s??d?rmaya ?aL??acakt?m mutLuLu?umu.. D?n???ne partiLer verecektim kaLbimde.. T?m sevenLeri ve seviLenLeri davet edecektim.. Mahvediyor yokLu?un i?te.. D?nd?m diyorsan,,sev(m)iyorum (ama) d?nd?m diyorsan.. Bak a?Lamaktan k?zarm?? g?zLerime.. SiL g?zya??m? eLLerinLe.. SiLki inanay?m geLdi?ine. (hernekadar sevmesende) sorry10.gif
Gereksizmiydi d?n???n yoksa sebepmi oLdu ya?amama bende biLmiyorum !
MutLumuyum,,mutsuzmuyum onuda biLmiyorum !
Y?nede eminim ben seviyorum sen,,ahh sen sev(m)iyorsun...
YokLu?unda a?Larken g?zLerimden ya? diye sen akt?n.. sevgim akt?.. sevgisizLi?in akt?... Geri topLad?m d?n???nLe parampar?a hayaLLerimi.. Yeniden kurdum hemde hi? ??enmeden..

A?LamakLa g?Lmek aras?ndaki ince ?izgide gidip geLiyorum.. BiLiyorum d?nd?n,,biLiyorum yine gideceksin.. Yine da??tacaks?n bende ne varsa.. BiLiyorum,,seviyorum !
BiLiyorum sev(m)iyorsun sorry10.gif
Hersat?rda sen vars?n yine.. Her h?cremde,,her hayaLimde.. G?c?m var kabuLLendim.. GeL. BekLiyorum. Yeniden ba?LayaL?m. Ve yine inanay?m ben sana..

Sonra...

Sonra da??t beni ?ek-git.. Ve yine geL.. G?c?m bitene kadar geL.. Par?aLans?n hayaLLerim.. GeL...

Yada ba?lamadan bitsin,,biteyim.. Hem ne farkederki ? Sonu? hep ayn? de?iLmi ?

/_AyLin_/
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sonu Olmayan Mektup Stinq 3 687 04-10-2022, Saat: 06:41 AM
Son Yorum: wildfang
  Beni Bana Geri Ver Yar! Korkuyorum Kendimden chacy35 0 1,098 06-25-2008, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: chacy35
  Ben H?z?nlerime Geri D?n?yorum.. MasaL_perisi 0 496 10-12-2006, Saat: 02:41 AM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 01:41 PM