:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reddedemeyeceğiniz birkaç teklif..
Soupisgoodfood
Teklif 1) Adsl abonmanlığınızı değiştirmenin tam vakti. Neden mi?

Firmalar müşteri kazanabilmek için hiç bu kadar rekabete girmemişti. Misal tellcom firması yeni üyelerine airties kablosuz modem hediye ediyor. Modemin değeri 160tl falan.. TTnet' te de benzer bir kampanya var. Smile Adsl ise Limitsiz 1M lik tarifede ilk 9 ay 49 yerine 29tl ödeme imkanıyla güzel bir indirim yapıyor. Limitli tarifelerde ise ilk 3 ay ücretsiz kullanım vs. var. Ve bu kampanyanın da son 10 günü.

Durup dururken yapılan bu kampanyalar en çok bizim işimize geliyor. En az 5-6 yıldır TTnet abonesiyim. Smile adsl in indiriminden haberim yoktu ama tellcom' un yeni abonelere modem hediye etmesi, 'neden adsl firmamı değiştirmeyim?' şeklinde düşünmeme sebep oldu. Tek yapmam gereken şey TTnet ten aboneliğimi iptal etmek ve Tellcoma başvuru yapmaktı. TTnet' ten aboneliğimi iptal ettirmem yarım saat sürdü. Ardından bir başvuru formuyla tellcom üyeliğimi aynı gün başlattım. 2 gün içinde hediye modemim geldi. TTnet' e de 49 ödüyordum, tellcoma da aynı ücreti ödüyorum... Abonmanlığımı değiştirmemek için ne gibi bir sebep olabilirdi? Nette ufak bir araştırma yapıp tellcom abonelerinin yorumlarını okudum. Hiç bir sıkıntıları yoktu ve bu güven içinde aboneliğimi değiştirip hiç yoktan bir kablosuz modem kazanmış oldum.

Şimdi ise Smile adsl ilk üc ay ücretsiz veya ilk 9 ay indirimli kullanım kampanyası yapmış. Bence bir kablosuz modeminiz yoksa tellcoma veya tellcom abonesiyseniz ttnet' e geçiniz. Faturalar ağır geliyorsa en azından ilk 9 ay indirimli ödeyim diyerek Smile adsl' e geçiniz. Pişman olmucaksınız...

Teklif 2) Faturalı avea kullanıcısıysanız önümüzdeki 6 ay boyunca sabit ücret ödemeyin!

Bunu ise müşteri hizmetlerini arayıp 'hattımı iptal ettirmek istiyorum, faturalar çok fazla geliyor' diyerek başarıyoruz. Uzun bir süre karşıdaki müşteri temsilcisi direniyor. Yok indirim yapalım vs. vs. gibi konuşuyor.. Siz kararlı duruşunuzu bozmuyorsunuz, 'hayır kapatıcam!' diye inat ediyorsunuz. onrra tamam beyefendi, hattınızı kapatalım diyip telefon görüşmenizi sonlandırıyorsunuz. Aynı gün içinde avea dan size bir telefon gelir. 'Mağdem öyle önümüzdeki 6 ay boyunca sizden sabit ücret almayalım' diyorlar... Olay budur.

Teklif 3)
Telefon faturanız aylık 66 ytl üzeri olmasın!

Numaranı taşı kampanyası Gsm şirketlerini adeta birbirine düşürdü. Rekabet bir hayli kızıştı ve avea sonunda bombayı patlattı!.. Heryönü sınırsız aramak aylık (kdv ler dahil) 66tl!

Haberdar olduğum ve bu firsatlar kaçmaz dediğim kampanyalar silsilesinden sizleride haberdar etmek istedim. Bence işe kesinlikle adsl aboneliğinizi değiştirerek başlayabilirsiniz.. kafadan modem hediyesi veya indirimli adsl kullanım hakkı kazanın, kar edin!

(TTnet' ten tellcom' a geçtim, oldukca memnunum..Modemde canavar gibi maşşallah Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 06:00 PM