:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bedel....!!!!
YARGIÇ
Gerçekten çok uzun bir süre önce yazmış olduğum bu hikayenin bu şekilde okunmuş olması beni onure etti.Bunun için sana yürekten teşekkür ederim.Elimden geldiği kalemimin yettiği kadar yazmaya çabalıyorum inşallah birgün fırsay bulunca yeni birşeyler yazacağım.
Sevgiler...
Ara
K€$K!NßI¢@K
Kalemine saglik..

Sonuc icler acmasada oldukca dugusal bir hikaye olmus...

Maalesef hayatin gercekleri bazen biranlik hevesimize kapilarak yapmis oldugumuz hatalar bize bedelini agir odettiriyor..

Tekrar yuregine saglik..Daha az hatalar yapmak dilegimle...
Ara
YARGIÇ
Teşekkür ederim,
Aslında ben her olaya şu şekilde bakmayı severim eğer birşeyin sonu var ise asla iyi bitmez.Çünkü iyi olan şeylerde asla son yoktur.Yani bana göre dünyada mutlu son diye bir kavram yoktur.Bilinen en büyük son herkesi bekleyen son ölümdür?Aranızda hiç mutlu ölüm gören varmı bir kişi bile olsa birilerinin ölmesi birilerini üzer o yüzden her ne olursa olsun önemli olan iyi birşeyler bırakabilmektir bana göre...Güzel yorumlar için yürekten teşekkürler...
Sevgiler...
Ara
rocker_nergiz
evet gercekten bazen bı anlık bı öfke hayatımızı kararta bılıyor cok tessekurler cok guzel bı hıkaye ellerıne saglık
Ara
YARGIÇ
Teşekkür ederim arkadaşım o zaman hepimiz her anımızı daha dikkatli yaşamak zorundayız...
Ara
rocker_nergiz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Teşekkür ederim arkadaşım o zaman hepimiz her anımızı daha dikkatli yaşamak zorundayız...
evet arkadaşım ama her anımızı dıkkatle yaşarsak hayatta bazı şeyleri kacırırız ama tabbı kı eger hayatıma maıl olucak şeyler olursa o zaman daha dıkkatli yaşarım
Ara
YARGIÇ
Hayat her ne kadar dikkatli yaşarsan yaşa bazen sana hiç ummadığın bir sürpriz getirir o yüzden en önemlisi herşeye hazır olmak...
Ara
rocker_nergiz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Hayat her ne kadar dikkatli yaşarsan yaşa bazen sana hiç ummadığın bir sürpriz getirir o yüzden en önemlisi herşeye hazır olmak...
tabb ki her şeye hazır olmalıyız dedigin gibi hayat surprizlerle doludur eger hazır olmassak hayatın surprizlerine ... o zaman çok büyük acılar yaşarız kaldıramayız o yuzden her türlü şeye hazır olmalıyız dediğin gibi
Ara
YARGIÇ
İnsanlar görebildiklerini yapamıyor ama bazen değil mi?Kendini hazır hissetttiğin şeyler bile başına geldiği zaman çoğu zaman üzülüyorsun kırılıyorsun.İnsanlar tuhaf işte hazırız dediğimiz zaman bile aslında hazır olamıyoruz istemediğimiz şeyler olunca...
Ara
rocker_nergiz
YARGIÇ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanlar görebildiklerini yapamıyor ama bazen değil mi?Kendini hazır hissetttiğin şeyler bile başına geldiği zaman çoğu zaman üzülüyorsun kırılıyorsun.İnsanlar tuhaf işte hazırız dediğimiz zaman bile aslında hazır olamıyoruz istemediğimiz şeyler olunca...
tabbı kı hazır olamıyoruz en sevdıgımız birini hasta oldugunu biliyoruz ölücegını de biliyoruz ama genede o vefat ettıgınde öle bi acı yaşıyoruz ki sanki kulaklarımızn dibinde bir bomba patlıyor sagır oluyoruz öle büyük bi acı ki eger aglamıycaksak eger üzülmıyceksek o zaman ınsanlıktan çıkmamız lazım allah acıyı da sevincide bizim için yaratmış
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-14-2024, 02:00 PM