:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buyrun Son Halim:
duyqushh
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Konu sahibi varken sen niye cevap veriyorsun ?

Onun da yazma kabiliyeti vardır diye düşünüyorum :tolga:

Niye benim cevap vermem seni geriyormu..?
Ara
Delikanlı@
EZGİ yazdığın yorumu bende okudum yorum yazıp uzatmak istemediğim için yazmadım kardeşim yorum yazmamı istiyorsun yazarım senimi kıracağım söyleyeyim.

Bir arkadaşım var forum üyelerinden o istedi geri döndüm bunun neresi kötü sakın yanlış anlama sende haklısın bana kızdın farkındayım ama geri dönmem seni bu denli rahatsızmı etti.
Ara
PesmisT GirL
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Niye benim cevap vermem seni geriyormu..?

:yikildim: Niye gersin takmıyorum bile

Ağzım var konuşuyorum hesabı yazıyosun işte Wink Big Grin
Ara
duyqushh
Delikanlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EZGİ yazdığın yorumu bende okudum yorum yazıp uzatmak istemediğim için yazmadım kardeşim yorum yazmamı istiyorsun yazarım senimi kıracağım söyleyeyim.

Bir arkadaşım var forum üyelerinden o istedi geri döndüm bunun neresi kötü sakın yanlış anlama sende haklısın bana kızdın farkındayım ama geri dönmem seni bu denli rahatsızmı etti.

Buyur Ezgi gereken cevabı aldıgını sanıyorum....!!!!!!!!!
Ara
PesmisT GirL
Delikanlı Adlı Kullanıcıdan Alıntı:EZGİ yazdığın yorumu bende okudum yorum yazıp uzatmak istemediğim için yazmadım kardeşim yorum yazmamı istiyorsun yazarım senimi kıracağım söyleyeyim.

Beni niye rahatsız etsin hiç bi yetkim yok sonuçta..

Ama biraz da söylediklerinizin arkasında dursanız diyorum :tolga:
Ara
duyqushh
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: Niye gersin takmıyorum bile

Ağzım var konuşuyorum hesabı yazıyosun işte Wink Big Grin

BeLLi takmadığın içinn oo şiddeetLe konunun sahibi neden cvp vermiyor dedinn Wink Big Grin
Ara
PesmisT GirL
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:BeLLi takmadığın içinn oo şiddeetLe konunun sahibi neden cvp vermiyor dedinn Wink Big Grin

Evet söylediklerin altında çok ezildim ondan asdsazx :yikildim:

İlk yazdığımda niye sen hemen cevap verdin onu anlamadım yarası olan gocunur güzelim Wink

Bi sorunun varsa özelden söyle burdan halledilmez..
Ara
s7e7v7e7n
Kısır döngü Smile
Ara
duyqushh
PesmisT GirL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Evet söylediklerin altında çok ezildim ondan asdsazx :yikildim:

İlk yazdığımda niye sen hemen cevap verdin onu anlamadım yarası olan gocunur güzelim Wink

Bi sorunun varsa özelden söyle burdan halledilmez..

Benim kimseyle işim oLmaz ne sorunum oLcak yaa özel mözel bana ters Wink
Ara
Delikanlı@
Arkadaşlar açıklama yapmadım şöyle bir açıklama getireyim evet ban istedim istediğim gün abimin askerden gelmesine çok az bir süre kalmıştı bende abimin vistaya özgü olan bir özellik net kısıtlaması koyacağından emindim ve tamda tahmin ettiğim gibi oldu güç bela birkaç foruma izin açtırdım izni açmayacağını düşünmüştüm o nedenle ban istedim ama düşüncelerim ters tepti abim dediki her siteye girmen yasak sen site linklerini bir kağıda yaz bana ver ben izinleri açacağım dedi başta duygusuz olmak üzere 4 forum linki daha yazarak verdim açıklama yapmak zorunda kaldım kusura bakmayın.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BuDa bEn MAviSKız (ama başörtülü halim:-) maviskı@z 28 3,437 07-23-2012, Saat: 02:04 AM
Son Yorum: kı@ymı@k=)
  Buda SoN HaLiM :P deepbLue_ 57 2,780 05-17-2009, Saat: 02:04 PM
Son Yorum: deli-kı@z
  buda diğer resmim masum halim:D desertrose 35 1,918 08-23-2008, Saat: 03:37 AM
Son Yorum: >>€C€<<
  buda benım Ask Acısı cekerkenkı halım :o blue_belial 46 2,076 07-30-2008, Saat: 02:35 PM
Son Yorum: güne$ibük
  İşte duygusuzdan çıktıktan 5 dakika sonraki düşünceli halim gidemedim beceremedim. *Asİ-yÜrEk* 26 1,602 07-29-2008, Saat: 03:58 PM
Son Yorum: chatlaq

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 03:09 AM