:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir adsl mağdurunun telekomla savaşı
soyle
g?revli: merhaba, nas?l yard?mc? olabilirim?
cruel: 256 olan tarifemin 1024 olarak de?i?tirilmesini talep etmi?tim, ancak herhangi bir h?z art??? olmad?
g?revli: hemen bak?yorum.. ekranda h?z?n?z 1024 olarak g?z?k?yor
cruel: bilgisayar? yeniden ba?latt?m, modemi resetledim ama h?z testinde* h?z?m 222 kbps g?z?kmeye devam ediyor
g?revli: ?u anda bizde h?z?n?z 1024 olarak g?z?k?yor, sorun sizden kaynaklan?yor. bir bilgisayarc?ya g?t?r?rseniz onlar size yard?mc? olurlar
cruel: bilgisayarc? bana nas?l yard?mc? olabilir?
g?revli: onlar format atarlar, bilgisayar?n?za vir?s girmi?se e?er o nedenle h?z?n?z d???k olabilir
cruel: format daha yeni att?m ben, s?rekli antivir?s program?yla tarat?yorum
g?revli: format at?lmas? gerekebilir. bilgisayar?n?z eski mi?
cruel: evet ama.. (?)
g?revli: ondan da olabilir. dedi?im gibi siz bir bilgisayarc?yla g?r???n.. bir sorun olursa tekrar arars?n?z, yada aramazs?n?z*
cruel: iyi ama benim bilgisayar?m normal ?al???yor ve ?u anda 256 h?z?nda sorunsuz download yap?yor. dedi?iniz gibi 1024'e ge?mi? olsam bir h?z fark? hissetmem mi?
g?revli: telekom 1024 ba?lant? veriyor ama bu bilgisayardan bilgisayara de?i?ir. bilgisayar?n?z?n kapasitesine g?re yani.. 1024 ba?lant?n?z var diye hepsini kullanam?yorsunuz
cruel: anl?yorum (!), te?ekk?rler*

nihayet gelen edit: ?? g?n boyunca defalarca telefon a?an cruel bu i?in b?yle olmayaca??n? anlad? ve en yak?n telekom m?d?rl???n?n yolunu tuttu. orada ki g?revliler ba?lant?s?n? kontrol etti ve yava? oldu?unu g?zleriyle g?rd?ler. bunun ?zerine bilgisayar m?hendisini ?a??rd?lar. m?hendis; "ne lan bu" diye hayk?rd?.. i?i par?alanm??t?, g?nlerdir uykusuz cruel'a bakt? ve; "?z?lme evlat, reset at?p sorunu d?zeltece?iz" dedi. g?zleri parlam??t? cruel'un, "te?ekk?rler amca" dedi ve heyecanla eve ko?tu. ba?lant?s?n? kontrol etti.. evet olmu?tu sonunda, bekledi?ine de?mi?ti. 1024 ba?lant?s?yla sonsuza kadar mutlu ya?ad? ve hi? ?lmedi*
Ara
riukeen
icler acisi bir durum kınıyorum burda turktelekomu yaf
Ara
YARGIÇ
cesur zaten senden en çok beklenebilecek bir hikaye kardeşim eline sağlık..........
Ara
soyle
YARGI? Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cesur zaten senden en ?ok beklenebilecek bir hikaye karde?im eline sa?l?k..........

yaf abi ne yapam bizde anca bole yazabilioz :d Big Grin Big Grin
Ara
tuti
"te?ekk?rler amca" dedi ve heyecanla eve ko?tu. ba?lant?s?n? kontrol etti.. evet olmu?tu sonunda, bekledi?ine de?mi?ti. 1024 ba?lant?s?yla sonsuza kadar mutlu ya?ad? ve hi? ?lmedi*

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:

Heheee eline sa?l?k Cesur karde?im...Confusedmiley1:

Yav ne g?zel yazm??s?n...Confusedmiley2:

Yazmaya devam...Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:42 PM