:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bu gece son
chatlaq mamaqlı@
Bu gece senden vazgeçme vakti.. Satırları gözyaşlarıyla ıslatıp,titrek ellerimle imzalama vakti bir sevdayı bitirişi.. İçinde olduğun hayallere son verme vakti.Artık nasıl olucaksa olucak işte.. Bu gece yas tutulup bu sayfa kapanıcak. Hani derler ya gözlerimin önünden bi film şeridi gibi geçicek bu gece hepsi ve biticek devam etmemek üzere.. Bu film beni kahretmemek için son gösterisine çıkıcak bu gece.. Kendime verdiğim sözü tutamam belki,gönlüme hakim olamamda,aklıma düşersin diye uzak durcam seni hatırlatan herşeyden.. Kalbimde bıraktığın izleride görmezden gelicem.. Belkide gecelerce uyumıcam sırf rüyalarıma girme diye..

Anlamadığım ne var biliyo musun? Hayatıma bu kadar kolay girmişken sen,niye çıkmıyosun kalbimden?Aklıma geldikçe niye süzülüp akıyosun gözlerimden?

Uzun bir gece olucak belli.. Yeni sabaha sensiz uyanabilmek için bitirmeliyim gecenin karanlığında hepsini.. Bu gece bitsin diye bu sevda herşeyimi ortaya koydum. Bitsin diye bu masal ben mutsuz sona razı oldum. Sandığın kadar güçlü biri değilim belkide.. Belki de konu sen olunca dayanamadım daha fazla.. Daha fazla güçlendirebilcekken sen bitirdin bu kalbi belki de bilmeden.. Aşar beni bu konu.

Bu kadar severken üzülmek,beklemek,ümit etmek,gelmiceğini bilerek yollarını gözlemek,tüm hayallerde başrolleri sana vermek,rüyalarda seni görmek..
Bırak kimyamı,bunlar aklada mantığada aykırı!

Senden sonra yemin etsem,bi daha sevmesem.. Sözümden dönmesem,sevmesemde kalbimin taş oluşunu izlesem.. Akmasa gözlerimden yaşda artık hissetmesem.. Duygu nedir bilmesem.. Ya da mutlu sonla bitsede bu masal sen çıkıp gelsen. Bir ihtimal ya,gece bitmeden bir yerlerden seslensen.. Bende tüm yazdıklarımı karalayıp silsem..

Zor olucak seni bitirmek anlaşılan.. Veda yazımda bile bi umut,bi ümit varken zor olucak bu tören. Ama sen yinede acele et..

Çünkü..
Ya gönlüme dokunuşunun ilk gecesi, ya da kalbimdeki son gecen bu gece..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yağmur var bu gece mehmetkılıc 3 617 04-14-2022, Saat: 03:34 PM
Son Yorum: wildfang
  Dün gece yine yalnızdım kanatsı@z--meleq 0 545 12-15-2008, Saat: 05:39 PM
Son Yorum: kanatsı@z--meleq
  Binbir Gece Masallarını Bile Kıskandıran Bir Aşktı Bizimkisi betüş 6 679 09-19-2007, Saat: 04:48 PM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:20 PM