:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bende mersinden emsal
beyzarda.38
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:anLam Veremedigim Taraf,

bu kızLar Resim Çekinirken, Neden başLarını Bir Taraf'a Yatırma,

Ihtiyac'ı duyarLar *-)

+

guzeLsin, ALLAH Bana Bagışlasın Big GrinTongue

İnş. Mesuttt Tongue
Ara
My_LiFe
~uqqaLa~ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu resmi ben de çok görüyorum herkes benim diyor anlamadım artık her kimse Big Grin

Mümkünse bir resim daha rica edebilir miyim ? (:
Yağmur'a katıLıy0rum Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Benimde bir bikaç yerde bu resme rastladigim olmustu ( : Her kimse Allah sevdiklerine baslasin .. [tabi bilemem belkide o gördüklerimde sizin üyeliklerinizdir] ..

Özenti-ye Hayir Confusedmiley17:
Ara
Delikanlı@
Güzelsiniz
Allah sevdiklerinize ve sevenlerinize bağışlasın.
Ara
emsal
yha şu 2-3 gündür bnle kafayı bozdunuz ha yha herkes 1 tane resim koyuyor onlara inanılıo da bnda ni inanılmıor?yha kimseyi inandırmak zorunda deiğilim hiçte umrumda değil...........
Ara
emsal
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Benimde bir bikaç yerde bu resme rastladigim olmustu ( : Her kimse Allah sevdiklerine baslasin .. [tabi bilemem belkide o gördüklerimde sizin üyeliklerinizdir] ..

Özenti-ye Hayir Confusedmiley17:
ben bu site dışında başka sitelerede üyeyim orda görmüş olabilirisiniz lütfen ama artık yeter..:kizgin:
Ara
CaNaT
image-E81A_497580F2.jpg

Emsal yada Karabela
Bizim için çok güzel yada çok yakışıkllı olmanın bir önemi yok. Biz burda buna değil gerçekten iyi insanlara ve dostluğa önem veriyoruz. Kim olduğundan çok insani yönlerinle arkadaşlığın dostluğun ilgilendirir bizi. Buradaki bir çok arkadaşımızda buna önem ve değer verir. Umarım anlamışsındır ...

İyi forumlar ...
Ara
>>€C€<<
anoummm aynı kişiBig Grin
Ara
CReATuRE
İnsanlar neden kendilerini başkası gibi göstermeye çalışırlar,buna bu güne kadar çok açıklama duydum ama gerçek değil...

Bana göre bu durumda saçmasapan davranarak bu şekilde kişikendini reziletmekten ve kendine güldürmekten başka bişey yapmıyor...

Yazık...
karabela17
yeter ama bea görsellerden dadlu kız resimleri yazın bu resim çıkıo bna inanmayan girsin baksın:??:!:x
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bende Abi Uzaylı :) beyazyalan 13 1,033 04-07-2022, Saat: 06:34 AM
Son Yorum: wildfang
  ahada bende koydum resmımı :D nolck smdı :P bys_ashabi 23 1,845 01-21-2009, Saat: 01:27 PM
Son Yorum: siroz
  bende mersinden emsal emsal 5 789 01-11-2009, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: emsal
  Birkaç Resim Hayallerim İse Bende Kalsın :) Resimler&Hayaller 39 2,915 10-24-2008, Saat: 05:28 AM
Son Yorum: Resimler&Hayaller
  HerkEs SüLAlesini eKLio bEnde ArkAdA$LArımı eKleDiM :P bebiS 59 3,049 08-10-2008, Saat: 05:44 AM
Son Yorum: gnc_fb

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-19-2024, 06:49 PM