:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum ...
Firari Fırtına
30528_9402.jpg

TUTKU..ASK..SEVGI..

Bir papatya tarlasi dusun.. Ilkbahar ayi.. Ve sen onun yanindan gecen yolda yuruyorsun ve o papatya tarlasinda bir papatya dikkatini ceker..Binlercesinden birisidir ama sen onun yanina gidersin.. Onda seni ceken bir seyler vardir.. O papatyayi oldugu yerden koparirsin.. Sadece senin olsun istersin.. Sadece senin.. Olecegini dusunmeden ve gidersin o tarladan.. TUTKU.. Icindeki siddetin durduramadigi bir bencillik ama bir o kadar guzel ve hapsedici..

Yine o tarlanin kenarindaki yolda yuruyorsundur.. Yine milyonlarcasi arasinda, bir tanesi seni ceker.. Yaklasirsin yanina.. Yanina gidersin o papatyanin.. Gozlerin baskasini gormez olur o an.. Onun icin herseyi yapmak istersin.. Dokunamazsin orada onunla olmak istersin.. Ama birden hafif bir ruzgar eser ve bir baska guzel cicek kokusu gelir burnuna.. Dayanamazsin onun kokusuna.. Unutturur herseyi bir anda ve o kokunun geldigi yone gidersin.. O papatya orada kalmistir.. Yureginin bir kenarinda.. Paylasilmamis bir cok sey..Unutulmaz belki ama geri de donulmez ona... ASK..

Yine o yoldasin.. Papatya tarlasinin yanindan gecen..Ve yine bir papatya, milyonlarcasinin icinde seni ceker.. Gidersin yanina.. Orada kalakalirsin.. O hic olmesin diye her seyi yaparsin.. Tum gucunle onunla olmak istersin.. Oradan seni koparacak hic bir guc olmadigina inanirsin.. Ve orada onunla olene kadar birlikte kalirsin.. iste... SEVGI

normal_kirmizi-gul-4.jpg
blowoff1
ordan benı nası kopardılar hemde bılıormusun hıc ınsanın gozunun yasına bakmadan
bılıorm bu ısler 2 tarafında bole hıssetmesı lazım
ama benımkı sadece paranoyak tek taraflı (adını unuttuuum ılıskı turu)
varmı bende ezıgı ve zavallısı?
Ara
Firari Fırtına
Böylesi karamsar düşüncelere sahip iseniz , zaten soyut olan somutlaşamayan sevgilerden uzak kalırsınız . Ezik olmak bir bakıma neden pes diyorsuınuz bunu anlamış değilim . Emek ister sevgi bunu biliyorsunuz dimi ??
tatlı_cadı
süpermiş..
paylaşımın için tşk..
Ara
Firari Fırtına
Gönüller bir olsun ....Gerisi harbi boşş beee
blowoff1
yeterı kadar herseyı denersen bos gelır tabı kapısındamı yatmadık
harcadııım paraların haddı hesabı yok
ınadını yenemıorkı
bu ıs olmıcak duaymıs
ah su ters psıkolojıyı onun ustundede bı becerebılsem sımdı beraberdık yemın ederım
Ara
Firari Fırtına
Dost ....

Bittimi
Bitmeye yakın bir zamandamısınız ?

Sevg ...
UyuZBiShey
güzel bişi saol paylasım için
Ara
Firari Fırtına
İlginize tşk...
blowoff1
F?rT?na G?N?L Adlı Kullanıcıdan Alıntı:G?n?ller bir olsun ....Gerisi harbi bo?? beee
zor olan bu ?ste
bu oldumu tmm b?rakma zaten
ya sen b?r?n? ?st?osun o sen? ?stem?o
yada sen? sev?olar sen sevm?osun
nas? ?sler bunlar yaw of offf
ama hep zararl? c?kan ben oluorm onu b?l?orm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,045 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 513 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,183 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 547 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 436 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:58 PM