:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dön..Özledim Seni
Aşksı@z
Hep seviLmek istiyor ya gönüL ; gönLünde açan yaz mevsiminde.. benim hiç Yaz mevsimim oLmadı Bugüne kadaR..

asLında ıstedigim hicBirsey benim oLmadı; oLdu diye kendımı kandırdıklarım haricinde..
AsLında hep unutmak icin seveRiz sanaRlar ...
Aşk unutuLmayı haketmıyoR hiç..
Yada SeviLen unutuLmayı haketmıyoR benim Lugatımca..

HeR GörDügünde ve heR hissettiginde Canından biRşeyLer gideR ya ismini koyamadıgın anLamsız ama anLamının cok büyük oLdugu..

Hiç Benim oLmayan ama oLmasını ıstedigim ''aşKım'' KeLimesini özLedim...

AsLında hicbir ''a$K'' unutuLacak kadaR hafif degiL...
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Umudun ve beklentin gidene ise ; onlar çok vefasızlar asla dönmüyorlar.Sırtını çevirdikleri gibi arkasına bile bakmayıp umursamadan hoyratça sevgimizi harcayıp gidiyorlar.Ama kalbinde küçükte olsa bir kırıntısı kalmışsa olur ya hani bir gün belki ...

Yüreğinin güzellikleri solmasın.Özlemlerinin son bulması dileklerimle (:
Ara
Aşksı@z
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Umudun ve beklentin gidene ise ; onlar çok vefasızlar asla dönmüyorlar.Sırtını çevirdikleri gibi arkasına bile bakmayıp umursamadan hoyratça sevgimizi harcayıp gidiyorlar.Ama kalbinde küçükte olsa bir kırıntısı kalmışsa olur ya hani bir gün belki ...

Yüreğinin güzellikleri solmasın.Özlemlerinin son bulması dileklerimle (:
Çok çok çokkkk Teşekkür ederim Hüzünçiçeği aynı güzel dilekler senin içinde olsun.
iyiki varsın.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Teşekkür ederim (: sende iyiki varsın (:
Ara
Aşksı@z
Sağol Hüzünçiçeği
Ara
My_LiFe
Yüreğine sağLık Aşksız.
Ara
beyzarda.38
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine sağLık Aşksız.
yüreğine sağlık çok gsl
Ara
Dostcu
çok güzeldi yüreğine sağlık Aşksız
Ara
€BeRimSin
Aşksız Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hep seviLmek istiyor ya gönüL ; gönLünde açan yaz mevsiminde.. benim hiç Yaz mevsimim oLmadı Bugüne kadaR..

asLında ıstedigim hicBirsey benim oLmadı; oLdu diye kendımı kandırdıklarım haricinde..
AsLında hep unutmak icin seveRiz sanaRlar ...
Aşk unutuLmayı haketmıyoR hiç..
Yada SeviLen unutuLmayı haketmıyoR benim Lugatımca..

HeR GörDügünde ve heR hissettiginde Canından biRşeyLer gideR ya ismini koyamadıgın anLamsız ama anLamının cok büyük oLdugu..

Hiç Benim oLmayan ama oLmasını ıstedigim ''aşKım'' KeLimesini özLedim...

AsLında hicbir ''a$K'' unutuLacak kadaR hafif degiL...

Bir gün aşk, yüreğe ziyarete gelmiş. gelirken yanında en güzel duyguları da getirmiş. Böyle eşsiz, keşfedilmemiş duyguları ilk kez içinde barındıran kalp, aşkın hep içinde, onunla olmasını istemiş. Aşk ise, bir şartla kabul etmiş "beyazlığıma leke sürülmeyecek" demiş.

Aylar geçmiş ve onlar bir an olsun bile ayrılmamışlar.. ama gün gelmiş aşk, kalbi terketmiş ve giderken kalp aynı şeyi yapmasın diye hatasını kalbin derinliklerine kazımış ve demiş ki; 'Bir sürü kalbe girdim ve aynı sebepten gittim. Biliyorum, sende bana "ne kadar safsın, aynı hatalarla karşılaşacağını bile bile neden giriyorsun ki' diyeceksin diğerleri gibi. ve bende yine diyeceğim ki; ' Sizler beni istediğiniz için geliyorum ve benim gibi saf olmadığınız için gidiyorum. Ne yazık ki beni tam olarak tanıyamamışsınız. Belki de içinizde biriktirdiğiniz inanç, değer yeterli değil. Leke sürülmeyecek dedim ama sende farketmeden leke sürdün bana.

Nasıl mı?

Beyaz yalan söyledin. Leke sürülmez sandın beyaz olduğu için ama sende bilmiyosun ki, beyaz olması gereken benim, gerisi kötülük tohumu içerir, yeşerir ve bir sarmaşık gibi kaplar seni. Kalsaydım beni de hapsederdin içine ve değerimi yitirirdim. Yine zamanı geldi, gidiyorum. Safım ve sende saf olmadığın için gidiyorum. Biliyorum, adımın geçtiği her yerde kan ağlayacaksın, ama gitmeliyim. üzgünüm.."

Sevdiğinize ne olursa olsun yalan söylemeyin. İyilik yapacağım diye aşkınızı riske atmayın. Gerçek aşk bir kez ziyaret eder yüreği. İlahi bir duygudur aşk. Ne kadar inanırsan, o kadar değeri olur içinde ve bir gün mutlaka girer aşk seninde yüreğine. Gerçek aşk sonsuzluk ister ve sonsuzluğu bulduğu yüreği seçer, anlamı gibi. Seni seçerse bir gün eğer, ona çok iyi bak, hakettiği gibi. Yoksa sonunuz ayrılık olur, bu hikayede ki gibi..

Allah gönlüne göre versin Aşksız, Yüreğine sağlık .. Smile
Aşksı@z
My_LiFe Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yüreğine sağLık Aşksız.
Ben teşekkür ederim yorumda bulunduğun için
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sadece Ben SevmeliYİm Seni...(s&s) >As!_M€L€q< 25 1,392 04-14-2022, Saat: 06:26 PM
Son Yorum: wildfang
  Mühürledim Seni Kalbime....(s&s) >As!_M€L€q< 5 604 04-13-2022, Saat: 06:58 AM
  Seni ÇoK Ama ÇoK S€viyoRum Bitanem ( H&P ) €BeRimSin 5 535 04-12-2022, Saat: 08:27 AM
  Seni Seviyorum AnGeL_BAbe & HAgİ_1905 HaGi_1905 32 1,252 04-11-2022, Saat: 02:26 AM
  Aşkım Seni Çok Seviyorum (H&P) €BeRimSin 11 726 04-10-2022, Saat: 11:41 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 03:10 AM