:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
acilar pesimi birakmiyor
Sevdali
merhabaler ben yeni üye oldum bu siteye daha... böyle birseyi ilk defa yapiyorum derdimi ilk defa anlatip derman ariyorum... beni tanimaniz icin biraz kendimden anlaticam
ben almanyada dogup büyüdüm yani gurbetciyim türkiyeye 4kere geldim oda yaz tatilinde araliklarla yani anlayacaginiz türkiyeyi ve oradaki yasam tarzini fazla bilmiyorum türk olmama ragmen orada baslarda zorluk cekiyorum dönmeme bi kac gün kala kopmak istemiyorum memleketimden neyse konuya giriyorumWink
ben yaklasik 2senedir istanbuldan biriyle konusuyorum daha önce en yakin dostuma asikti ama arkadasim onu degil baskasini seviyordu benimde o siralar burdan sevgilim vardi o zaman 17 yasindaydim 2sene ciktik ilk askimdi cok seviyordum onu ...
sonradan iste degismeye basladi bana herseyi yasakladi cikmami arkadaslarimla görüsmemi herseyi bende bi yere kadar dayandim sonunda cok büyük hata yapti ayrildik neyse bizim ayrilmamiz 3-4 ay sürdü o siradada benim simdiki sevdigim benim en yakin dostumla cikmak istiyodu ama tek tarafli oldugu icin olmadi o yinede ümidi kesmedi ama sonunda benim en yakin dostum cok büyük hata yapti ve bunlar arkadasliklarini bitirdi bende o siralar kavga ettim arkadasimla o beni sirtimdan vurdu iste kaldik bir ben birde simdiki sevdigim isinmaya basladik farkli gözlerle bakmaya basladik ama ben cok korkuyordum zira hala eski sevgilimi unutmamistim ve bunun icin onu üzmek istemiyordum sonra bi gün onu sevmedigimi anlayinca ona karsi acilmaya basladim korkularimi söyledim hep güven verdi sonunda bi bütün olduk simdi yaklasik 7-8aydir beraberiz ama sorunlar pesimizi birakmiyor...
en önemli konuya geciyorum ben bi 7 ay önce tecavüze ugradim 3kisiden hamile kaldim ondan bi kac hafta önce doktorlar bana anne olmamim sansi yüzde 10% dediler yinede hamile kaldim anne olamayacagim icin üzülürken basima ne geldi bunu da benim kücüklügümden beri tanidigim biri ve arkadaslari yapti o beni seviyordu ben onu sevmiyordum hep pesimden kosuyordu beni bu davranisiyla korkutuyordu hep diyodu bi gün benim olacaksin günün birindede herseyimi aldi
iste hamile kaldim ilk önce sevgilimle konusmak istemedim ama oda cok üzülüyordu bi sekilde söyledim benimle beraber yikildi ama yinede birakmadi beni hep destekledi söyledigimde hamile oldugumu bilmiyordum bi kac zaman sonra biseylerin oldugunun farkina vardim doktorlar bana bu kötü haberi verdi sevgilime söyleyemedim ne yapacagimi bilmedigim icin ayrilmayi düsündüm cünki onun yüzüne bakamiyordum cami acmiyordum konusurken ben ona baka baka agliyordum ...
sevgilimin en yakin dostuna söyledim hamile oldugumu ve yardim istedim cok caresizdim oda söylemem gerektigini söyledi hamileligin 2-3 ayina geldigimde söyledim oda zaten birseylerin oldugunu hissediyordu kendimi ondan sogutmayi denedim olmadi ...
doktorlarin bana ne dedigini söyledim cocugu dogurursan sansin cok az masada kalirsin dediler cünki ben ondan önceden lösemi hastaligi vardi bünyem hala cok zayifti ...
tercihim ya cocuk yada ben... cocugu secmistim ve sevgilime söyledim yikildi perisan oldu
yinede birakmadi beni herzaman destek cikti
bi gün bu aciyi tasiyamayacagimi fark edip aldirdim onu herkes icin daha ii olsun diye annemlere tecavüze ugradigimi söylememistim söyleyemedim babamin kizi artik temiz degilde lekelenmis diyemedim söyleyemedim........
kimseyi bunun icin böyle birakip gitmek istemedim sevgilim cocuga bakardi bunu biliyorum ama onun yüzüne her baktiginda neleri düsüneceginide biliyorum onun icin herkesin iiligi icin aldirdim.....
bu olaydan sonra yine hasta oldum bünyem kaldirmadi olanlari doktorlar yine öleceksin dediler sevgilim benimle cok aci cekti yinede terk etmedi beni hep yanimdaydi....
beni cok seviyor sanirim.....
iste bugüne kadar hep destek oldu bana yanimda olamadi hic ama yinede varligiyla destek oldu bana
baska sorunlarimiz da var o türkiyede ben burda buraya gelmesi cok zor sartlar degisti kanunlar degisti almanca ögrenmesi gerekiyor sinava girmesi gerekiyor benim sigortali isim olmasi lazim falan filan sartlar cok ve o hic tanimadigi dilini kültürünü bilmedigi bi ülkeye gelmeyi düsünüyür sirf ben mutlu olayim diye cünki beni yanlis anlamayin memleketimi seviyorum ama yinede korkuyorum her türlü seyden korkuyorum orda yapamamdan korkuyorum ailemin almanyada olmasindan orda yalniz kalirsam diye korkuyorum burda hakkimi öldürürsem bidaha geri dönemem onun icin korkuyorum benim cesaretim yok ama onun var herseyi göze aliyor ve benim icin buraya gelmeyi deniyor ne kedar fedakar bir sevgilim var bana evlenme teklifide yapti tecavüze ugradigimda ondan ayrilmak istedigimde bana dediki herseyi beraber atlaticaz yeterki birakma beni ben herseyi yaparim senin icin öyle diyip teklif etti
simdi size sorum ve yardim istedigim konu
ben korkuyorum evlenmekten korkuyorum eger mutlu olamazsak diye düsünüyorum cünki ikimizde üniyi okumadik oda yakinda askere gidecek uzun bi süre görüsemeyecegiz zaten simdiye kadar canli 1 kere gördüm sorun bu
sizce ben oraya gitsem mi tr ye dönsem mi memleketime gelecegim ii olur mu okuyup evimin kadini sevgilime ii bir es olabilirmiyim bunca olaydan sonra sizce beni seviyormu yada sevgisi bu acilari unutmak icin yeter mi ne yapmaliyim ne etmeliyim bilemiyorum onun dogru insan olup olmadigini nerden ögrenecegim................................

umarim bana yardimci olursunuz
simdiden tesekkür ederim
SEVDALI
Ara
p£Lin
ilk cvp yazan ben oldum sana...
benim görüşüm şu canım kendini lekelenmiş gibi hissetme suçlu hissetme kendini sonuçta sen bunların olmasını istemedin senin suçun diil elinde olsa böyle olmazdı...
şunuda unutma eğerki sevmese seni bırakırdı bu olaylardan snra bazı erkekler sevdiği halde bile ayrılabilir gururuna yediremeyip ama bak sana nasıl destek oluyor sevgilin böyle birisiyle olduğun için çok şanslısın...
onu yeterince tanıyormusun önemli olan bu bide evlilik çok ciddi bi karar sonuçta snin için doğru insanmı o bi kalbine sor kalbinin verdiği cvp seni yanıltmaz...
sorunların üstesinden gelebilirsiniz emin ol aşk herşeyin üstünden gelmenize yardımcı olur yeterki birbirnize sıkıca sarılın...
sevgilinin böyle ilgi göstermesi yardımcı olması konusunda sakın kendini geriye çekme daha çok yıpranır o...
karar verirken kalbinin söylediği şeyleri yap ikinizde seviyorsanız birbirinizi ndn mutlu olmayasınızki yer mekan hç farketmz yeterki beraber olun...
snde istersen bi psikiyatri yardımı alabilirsin cnm ama bnce hç kalkşma buna eğer snde istersen ikinzde birbirnze destek olarak bütün sorunlarn üzernden gelebilirsinz yeterki birbrnizi üzmeyin kırmayın böyle delice sevmeye devam edin...
Allah mutlu etsin cnm sizi...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 05:15 AM