:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İloşumla Ben
beyzarda.38
Şimdi ilayda die bi arkadaşım(kardeşim)var bnm.O birgün bize kalmaya geldi sonra işte tabi biz odada uyumuyos annemgil uyudularBig Grin sonra bi araa baktım ilayda uyumuşş ve dioo işte bırakın bnii imdatt annee die baırıoBig GrinBig Grin sonra işte uyandırdım noluo lan diomm nolduki dioBig Grin bas bas baırıodun diom benmii dioBig GrinBig Grin nese sonra uyumuşuz biz gece 3-4 gibi sabahh kalktık patates kızartcaz tamammı tencerenin içinde yağ varmış ama biz gittik ağzına kadr dolu yağı lavaboya boşalttıkBig GrinBig Grin nese patatesi kızarttık annem kalktı bu yağ bu kadarmıydı ya dioBig GrinBig Grin sonra ilayda ddi biz onu döktüştk dedi annemde ben dün koyduydum o yağı dedi Big GrinBig Grin öle geçti günümüz daha neler olduda aklıma gelmioBig Grin
Ara
Aşksı@z
hehe sizi gidi acemiler siziBig Grin daha büyüyeceksinizBig Grin yağı dökersiniz heBig Grin
ilayda kabus görmüştür kesin.
Paylaştığın için teşekkür ederim.
Ara
beyzarda.38
okuduğun için bende sana tşk edermSmile
Ara
duyqushh
ayy şu cadılara bak sennn Big Grin

sizi gidi sizi Tongue Tongue
Ara
nesil!
hahaha Big GrinBig Grin kıss bn öle baırdıımı valla hatırlamıorm yaa Big GrinBig Grin snra annem size kahvaltıya gelmşti biz hizmet ediodk hatırlıomsn Big Grin
Ara
nesil!
demirleri fln sıkıomşm beyza öle dio Big GrinBig Grin
Ara
beyzarda.38
evt ya iice kafayı yemiştiBig Grin
Ara
beyzarda.38
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ayy şu cadılara bak sennn Big Grin

sizi gidi sizi Tongue Tongue
Big GrinBig GrinBig Grin Allahm o gün çok alemdik ya
Ara