:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
''VarL???n yokLu?una ?zde? ?imdi...''
in_love_girl
cid040701c6ce6tn1ot5iw0.gif

Varl???n, yoklu?una ?zde? ?imdi…
Yaz?yorum birka? dakika a?lam??l???n ve g?zya??n?n ?st?ne…

Sen bulan?kla?san da, g?z?m hep ufuktaki yaln?z haberciyi g?rd?…
Bu?ulanm?? cama ?arparken ya?mur damlalar?, ben ?izdim bir k?lp i?ine iki bedeni…

Zaman?n bilmem hangi k??esindeydik hat?rlam?yorum. ??ime gelmeyen bulu?malardan ka?mad?m sen vars?n diye…

?am diplerinde petunyalar? kuruturken ellerimizde, sen bana SEN? SEV?YORUM derken bile bakam?yordum g?zlerine.

Utanc?mdan …

al???k olmad???mdan belki … belki de o ?p?lesi dudaklar?ndan ay?ramam dudaklar?m? diye, korkumdan.. Fark?na varamad?m ger?eklerin..

G?zlerine saklanm?? hainli?i sezseydim e?er; … e?er, denizlerden ?ald???n dalgan?n, bir m?h?r gibi y?re?ime leke yapaca??n? ??zebilseydim, mayas?z ?perdim seni.. ?z?m’s?z …

G?zel kelimeler istiyordum senden …

Ay ???klar?yla y?kanm??, okuyunca en ?irkin anlar?m?n anlamla?t???, okuyunca dokundu?un g?zlerimin m?zm?zla?t??? …

Kula??m?n arkas?na f?s?ldanm?? g?zel kelimeler biriktirmi?tim ben sana oysa… terk edip gitmeseydin ans?z?n; duyacakt?n …

Ben ??rp?n?rken bir ka??k suyun derinli?inde bo?ulmamak i?in, sen g?r?nce beni b?yle ?aresiz, beni b?yle ??r?l??plak; tutup ??kar?rs?n diye uzatm??t?m ellerimi..

Sen, biraz yukardan ifrit dolu y?re?inle bak?p g?lm??t?n h?lime.Oysa ben susman? bekliyordum.. birde ?slak bedenimi sarman?… bir “NEY?N VAR SEN?N” e ?yle ihtiya? duymu?tum ki o an; anlatmak istedim, ama sen …

yoktun..!

Y?llar ge?ti aradan.. ve fark?nda olmadan…
Ad?mlar?m daha b?y?k, daha h?zl? ve daha sa?lam…

Yoklu?unda b?y?tt???m ac?lar?m? her g?n tazelemek zoruma gitmeye ba?lad?. Ve hasretinin bitime u?ramas? gerekti.

Eyl?ld?.. h?z?n mevsimiydi.. nas?l unuturdum seni? Yapraklar?n sal?na sal?na kar??t??? topra?? ?p?yordum, “Vatan?m” diye de?il! Sen d?n diye…

r?yalar?m?n en g?zel sahnesinde seyrederken, g?z ya?lar?m? tutamad???m … hani en mateminde gecenin; ?zerimde bir hamal gibi ta??d???m sensizlik y?k?n? atmak istedi?imde, d???n?p de derinlere dald???m….

Hat?rlad?n m??

Sa?lar?m; senin bildi?in kadar s?radan de?il art?k..
G?zlerime durulmay? ??rettim..
Dudaklar?ma kilit vurdum konu?mas?n diye..
Y?re?imdeki seni her gece zindana att?m bensizli?in ac?s?n?, sensizli?in ac?s?n? ?ekti?im gibi ?ek diye! !

Gitme Sevgili!

Sokak aralar?nda yitirdi?im akl?m? geri ver bana.. y?re?im y?re?inde.. B?yle kuru bir beden ne i?e yarar sensiz.. Ya d?n?m? ver, yada hakk?m?! ?ok mu arzu ettiklerim?

Hayat?n?n k?sa film akropollerinde hi? mi karem yok? Senaryoda fig?ran olarak ?lmek istemiyorum.. al beni de g?zlerine…

G?z?nle g?rd???n her seksiyonda bir sahtek?rl?k, her parselinde ac? ve g?z ya??… G?zel kelimelerinden duymak istiyordum bir ikindi ?ay? ertesinde.. Dudaklar?ndan d?k?lmedikten sonra, ad?ma yaz?lan mektuplar?n ne albenisi var ki?

Evlendim…So?uk duvarlar?nda, gece l?mbas?n?n ayd?nlatt??? kadar g?rebildi?im d?nyan?n e?i?inde, bedenimi saran ba?ka kollar? sen zannedip doyas?ya, hissedilmeyen kokunu sineye ?ekti?im g?nler akl?ma geldi..

Evlendin…?kinci sayfa haber b?ltenlerinden ??renmek istemezdim… Bilmek isterdim yerime koydu?un biblonu… Kim bilir hangi Can s?rada bekliyordu Yanmak i?in… Fark?nda olmadan i?ledi?in g?nah?n bedelini ?deyeceksin demi?tim …

Y?re?imi y?re?ine koymu? olsayd?n fark?na var?rd?n s?z?lmemi? ger?eklerin… Ars?z g?n?l ku?un konmu?tu bir ba?ka evin bir ba?ka penceresine…

A?ar m?yd?? …

Y?llar ge?ti aradan … fark?nda olmadan.

Cebimde kimsenin g?remedi?i bir ?fke sakl? sevdi?im… ??kard???mda da? dayanmaz ki g?nl?n dayans?n? Ben, kaybolmu?lu?un sefas?n? s?rerken, sen, bensizli?in nedametini ?ekiyorsun… Hissediyorum bunu…Ne ektin ki bi?esin?

Beni ar?yorsan;

Yokum!!

Sisle ?evirdi?in bu evren, art?k benim olmad??? kadar, seninde de?il Zaman h?zla ak?p gidiyor..

Y?llar sonra bug?n, bak?p da halime g?lmeyece?im… G?zlerime durulmay? ??rettim…

Dudaklar?m, dudaklar?nda g?ne?e selam ?akmayacak art?k..
Erkek?e, namusluca ?ekip gidece?im g?zlerinin ?n?nden;
Arkas?na bile bakmadan…

Dur!
Yakla?ma…
Yollar?na toz oldu?um sevgili! !
Dudak b?kt???m gidi?ine…
Y?z eskitti?im zamanla..
Ey Y?re?imi y?re?ine bir kez olsun konuk edemedi?im sevgili!

Dokunma ellerime..

O eller ki, zaman?n bir k??esinde, okul ka???lar?n?n heyecan?yla atan k?lpleri bir bedene dolduran; sonra Tek can ile kenetlenip kaderin vahametini inad?yla k?ran eller…

Git..

Varl???n, yoklu?una ?zde? ?imdi…

Yaz?yorum birka? dakika a?lam??l???n ve g?zya??n?n ?st?ne…

Al?nt?...
Ara
MasaL_perisi
Çok güzel bir paylaşım...
Teşekürler arkadaşım...Smile
Ara
peri kızı
yuregınee saglıkk
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  YoKLu?uMLa KaL SeWGiLiMmM..... p£r!k!z! 9 887 04-14-2022, Saat: 05:45 AM
Son Yorum: wildfang
  Varl???n, yoklu?una ?zde? ?imdi? PaPaTYa_PReNSeS 11 1,167 04-02-2022, Saat: 06:45 AM
Son Yorum: wildfang
  ?imdi hi?bir ?eyim bilgeis 3 713 11-24-2006, Saat: 05:54 PM
Son Yorum: bilgeis
  YaLn?z?m ?imdi... in_love_girl 15 1,188 09-30-2006, Saat: 07:48 PM
Son Yorum: in_love_girl
  ?imdi bana kaybolan y?llar?m? verseler.. tatlı_cadı 0 614 09-02-2006, Saat: 04:30 PM
Son Yorum: tatlı_cadı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:23 PM