:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yenildim işte ..
Rainbowww
Ne kadar katlanılmaz bir duyguymuş bu özlem ..
Bir yerlerde olduğunu biliyorsun ama yanında değil,ne yüzünü görebiliyorsun ne sesini duyabiliyorsun ..
Bugün bir kez daha kaybettiğimi anladım seni . Hiç kazanamadığım 'sen'i. Sever diye umutlandırmıştım kendimi hep. Belkide bu yüzden çok acıtıyor içimdeki his beni. Bazen geldiğini söyledi etrafımdakiler,ama ben hariç herkes seni görmüş oldu .. Ben göremeden yok oldun hep. Bir daha hiç gelmeyeceksin,biliyorum. Hala inandıramıyorum kendimi, aklımın ucunda duran 'gelir belki' lafını silip atamıyorum. Ne aşkmış bu böyle anlayamıyorum ki .. Yokluğun mu bana acı veren yoksa o kadar uzun süre göremeyip hala içimde umut beslemem mi ?
Çok yanlış bir zamanda sevdim seni .. Gideceğin gün,her şeyin sonlandığı gün anladım sevdiğimi . Şimdi elimde kalan paramparça umutlarım avutuyor bazen beni ..
Ama biliyorum ki bir daha hiç eskisi gibi olamayacak .
Dudağımda kuru bir 'hoşçakal' lafı olarak kaldı bu aşk işte .
Biri çıkıp karşına seni ne kadar çok sevdiğimi anlatır belkide .. Ben yapamam,artık yokum.. Ben bittim,hiç olmayan 'biz' bittik.
Yenildim işte sonunda..
Ara
hayal_gercek
GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER KENDİMDEN ÇOK ŞEY BULDUM YAZINDA. EN ÖNEMLİSİ SEVGİDEN VAZGEÇMEYİ GÖRDÜM HAYATIMDA VE YAZINDA İÇİM BURULDU AMA GERÇEKLER....
Ara
Rainbowww
teşekkür ederim.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüya işte... Av.bey 6 708 01-19-2012, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Av.bey
  *Aşk işte..* ZencefiL 11 893 04-05-2011, Saat: 10:39 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Yüreğim Seviyor İşte Seni ,, # Pè®iM§ii # 26 2,032 03-19-2010, Saat: 03:52 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #