:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kaLbime, '' Sen söyLe ''
My_LiFe
kalp2yb3.jpg

Kalbime SEN Söyle...

Aşk gözlerimin,yüreğimin ve senin bana oynadığı oyun oldu…Yüreğimle seni sevmeyi ve bağlanmayı,gözlerimle ise ardından ağlamayı öğrendim…

Aşk oyununda oyuncağın olarak beni seçtin..Neden beni seçtin diye sorma şansım olmadı.Sandığımdan da erken çekip gittin..Ardında neler bırakacağını düşünmeden çekip gittin!!Unutmayı ve unutulmayı kolay sandın..Kolay mı sence unutmak?Çıkarabilir mi sence bu yürek gidişinle birlikte anıları??Sevebilir mi sence bu yürek başkasını?Alışabilir mi sensizliğe bu yürek??

Seni unutmamı istiyorsun ,öyle mi?Tek istediğin seni unutmamsa gün gelir unuturum belki..Tek istediğin kalbinden çıkmamsa,kapıyı çarparak çıkarım yüreğinden merak etme..gidişimle birlikte mutlu olacaksan,ben senin mutluluğunu uzaktan bile izlemeye hazırım!!..Bir sonbahar yaprağı olup düşerim dalımdan ve ayrılık rüzgarıyla savrulurum uzaklara…
Yeter ki seni unutabileyim..

Unutamıyorum işte…

Eğer dönmeyeceksen geri,söyle kalbime umut bağlamasın..Eğer sevmeyeceksen tekrar,söyle kalbime unutsun seni…………………..

Deniz kenarında beni bir başına zannedersin.
Ben okyanuslara açılırım
Sabır benim yelkenlerim, bunu hiç bilmezsin…
Ara
duyqushh
Seni unutmamı istiyorsun ,öyle mi?Tek istediğin seni unutmamsa gün gelir unuturum belki..Tek istediğin kalbinden çıkmamsa,kapıyı çarparak çıkarım yüreğinden merak etme..gidişimle birlikte mutlu olacaksan,ben senin mutluluğunu uzaktan bile izlemeye hazırım!!..Bir sonbahar yaprağı olup düşerim dalımdan ve ayrılık rüzgarıyla savrulurum uzaklara…
Yeter ki seni unutabileyim..

Unutamıyorum işte…

Yüreğine sağLık cnm qüzeLdi... Smile
Ara
_AL0n3_
Eğer dönmeyeceksen geri,söyle kalbime umut bağlamasın..Eğer sevmeyeceksen tekrar,söyle kalbime unutsun seni...

SmileSmile
Ara
asi_ve_mai
kimler neler söyler yüreklere...
yaşlar altında ezmek gelir içinden...
parça parça edip her parçayı ayrı yere savurmak...
ama olmayacaktır artık...
elden gelen bişey yok...
sadece acı çekeceksin....

yüreğine sağlık...
Ara
>>€C€<<
Eğer dönmeyeceksen geri,söyle kalbime umut bağlamasın..Eğer sevmeyeceksen tekrar,söyle kalbime unutsun seni…………………..

ayyyyyyyyy çok güzel yaSad..........
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kalbime Gömerim... ZeNiTH 8 384 04-14-2022, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: wildfang
  Kalbime hen?z s?ylemedim gitti?ini. eRCi 6 304 04-05-2022, Saat: 09:14 AM
Son Yorum: wildfang
  Söyle savurabilirmiyim kalbimden seni ötelere Hasretiim 2 466 04-05-2011, Saat: 12:41 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Söyle, sen gerçekten bana aşık olabilir misin ? Hasretiim 0 432 02-21-2011, Saat: 11:54 AM
Son Yorum: Hasretiim
  Aşk ebruli bir tebessümdür kalbime... MaSaL 0 388 01-21-2011, Saat: 04:46 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 07:08 AM