:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sevgiliye Mektup (Aşkısından Aşk'a)
€BeRimSin
Saklımsın'dan "€zberine"

Merhaba Adini 'ask Koydugum Sevdam..

Sana Mektup Yazmaya Karar Verdim Gül Kokuslum, Ama Nasil Nereden Baslayacagimi Bilemiyorum, Aklimdaki Tek Gercek ' Seni Seviyorum.

Yâr'im Sana, Sensiz Geçen Ama Hemde Seninle Oldugum Bir Günümden Bahsedeyim ..

Sabah Açiyorum Sevdam Gözlerimi, çalar Saatin Sesiyle. Saati Kapar Kapamaz Dönüyorum Sol Yanima Sen Ordasin Ya 'sol Yanimda Uyuyorsun,

Öpüyorum Seni Yanaklarindan ''hadi Kalk Birtanem, Günaydin'' Diyorum.

Uyaniyorsun.

Sonra Hazirlanip Kahvaltimizi Ediyoruz, Ben Birsey Yiyemem Sabahlari Bilirsin Ama Sen Zorla Agzima Sokuyorsun Diye Bir Iki Lokma Yiyoruz Beraber.

Beni Okula Birakiyorsun Sevdigim, Ben Dersteyken Sen Bekliyorsun Beni Okul önünde.. Neyse Ki Son Ders Zili çaliyor Ve çikiyorum..

Karsimda, 'asik' Oldugum', 'hayran' Oldugum Adam '' Sen '', Kosup Sariliyorum Sanki Ilk Görüyormuscasina Büyük Bir özlemle.. Oturuyoruz Biraz Okul önünde, Sonra Sen ''geç Oldu'' Diyorsun Ve Eve Gidiyoruz Elim Eline Sarilirmiscasina Tutusumla.

Giriyoruz Birtanem Ev[e]imize, Yemegimizi Yiyoruz Beraber. Sonra Ben Sana çay Demliyorum, çayimizi Içerken Sen Benim Elimi Tutuyorsun, O Güzelim Ellerinden Yazdigin Ve O Bugulu Sesinle Okudugun Siirini Okuyorsun .. Ben Bir Kez Daha Asik Oluyorum Sana .. Sonra Uykun Geliyor Senin [uykucu Yâ'rim] Uyuyoruz, ' Iyi Geceler öpücügünü Kondurduktan Sonra Yanagim[n]a.

Böyle Iste Birtanem Gurbet Elde Hasretini çekerek Geçen Günlerim Daha Ne Anlatayim Ki ..

Seninle Yatip Seninle Kalkiyorum, Yanimda Olmasanda Hissediyorum .. ' Ya Sen Bir tanem, Sende Beni Hissede biliyor musun Bir Nefes Yakininda ? ..

ѕαкℓıмѕıη
15 Aralık 2008

€zBeRimSin'den "Saklım'a"

Merhaba gülüşü ile huzur bulduğum varlığı ile beni neşeye katan sevdiğim…

Seni seviyorum la cümleme başlamak istiyorum bir tanem.

Geceleri hüzünleniyorum biliyor musun, hayalini başucuma koyup özledim diyorum. Kokun sarıyor odamı, gözlerin geliyor gözümün önüne, ve adını sayıklamaya başlıyorum.

Gözlerimi kapatarak yanımdasın gibi, “aşkım” diyorum kısık sesimle sende bana o hoş sesinle “bir tanem” diye karşılık veriyorsun aşk çiçeğim. Önce gözlerim ile o anlam dolu bakışlarını ve daha sonra saçlarını nefesim ile ruhumun en derinliklerine doğru çekiyorum. Sonra gülümsüyorsun var ya "özledim aşkım" diyorsun bana. Kalbim öyle çarpıntılı ki bir tanem “bende” diyorum sadece ..

Pencerenin kenarına geliyoruz seninle beraber, yıldızları seyretmek için hani olur da yıldız kayarsa dilek tutarız diye! Bilirsin sen, ben tanrıdan en çok seni dilerdim ya şimdi ki dileğimse farklı bir ömür sürsün beraberliğimiz bir tanem.

Hayalimle dolup taşarken, bir kahve yapıyorum beraber içeriz diye canımın içi, soruyorum sana nasıl içersin hanfendi, sende diyorsun bol köpüklü olmazsa o kahveyi başından aşağıya dökerim diye gözlerinin içine bakıyorum da bir tanem neşeyle gülümsüyorsun bana, sonra hemencik yapıp geliyorum ağız tadında. Ve beni çok sevdiğini söylüyorsun. Öyle içip refahla doluyor ki balım, bir buse konduruyorum alnına. Dudaklarından anlıyorum gülümsemeni ve diyorum ki “Seni seviyorum

Işıkları ve odamın kapısını kapatarak, uymak için yatağa gittiğimde bakıyorum ki canımın diğer yarısı gözümün önünde, kalbim öyle hızlı çarpıyor ki bir tanem gerçek gibi sanki, duygularıma yenik düşüyorum bir tanem gözümden bir tutam yaş damlıyor napiyim ağlıyorum ..

Dualar içinde ellerimi semaya doğru kaldırarak "yaradana" Yüce Mevlâm'a yalvarıyorum. "Aşkım sana emanettir rabbim. Onu tüm kötülüklerde koruyasın, hüznüne mutlulukla ödül veresin" ve elimi sol yanıma koyarak senli rüyalarıma başlıyorum bir tanem ...

Ve sabah kalktığımda öyle neşe doluyum ki, uykucu yâr'in zor uyanıyor. Senli rüyalarından kalkıpta gitmek istemediğinden ..

Sonra gün boyunca; Otobüste, yürüdüğüm yollarda, içtiğim suda ve sigarada, yediğim aşda, baktığım her yerde aşkımızı hatırlıyorum ve diyorum ki; aşkım hissediyorum seni sol yanımda ...

Gülümseyen o dudaklarından öpüyorum, seni çok seviyorum bir tanem ...

€zBeRimSin
16 Aralık 2008
ѕαкℓı@мѕı@η
Smile Smile

Askim seni çok seviyorum .. ( :
Ara
asi_ve_mai
o güzelim yüreklerinizden mutluluk eksik olmasın...
allah seven kalplerinizi ayırmasın inşallah...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
asi_ve_mai Adlı Kullanıcıdan Alıntı:o güzelim yüreklerinizden mutluluk eksik olmasın...
allah seven kalplerinizi ayırmasın inşallah...

Insallah asi_ve_mai çok tesekkür ederim ( :
Ara
göк тαηєѕι
Harika yazmışsınız ya cidden canlarım Smile yüreklerinize sağlık.
Sevginiz hep birlikte olsun inş Smile Teşekkürler Smile
Ara
€BeRimSin
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Smile Smile

Askim seni çok seviyorum .. ( :

'Bende Bitanem seni çok seviyorum .. Smile
€BeRimSin
göк тαηєѕι Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Harika yazmışsınız ya cidden canlarım Smile yüreklerinize sağlık.
Sevginiz hep birlikte olsun inş Smile Teşekkürler Smile

Oyy canım benim Smile Dileklerin ne güzel öyle (: Okuyan gözlerine sağlık seninde ..

Sağolasın herşey için .. (:
€BeRimSin
1-7.jpg
göк тαηєѕι
€zBeRimSin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Oyy canım benim Smile Dileklerin ne güzel öyle (: Okuyan gözlerine sağlık seninde ..

Sağolasın herşey için .. (:
:k:

Smile Smile
Siz saolun canlarım benim Smile
Ara
€BeRimSin
Confusedmiley17: Confusedmiley17:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... €BeRimSin 40 5,518 11-04-2015, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: Beyaz
  Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... (3) €BeRimSin 26 3,113 02-26-2009, Saat: 03:43 PM
Son Yorum: €BeRimSin
  Sevgiliye Haykırış / Özlemim ... (2) €BeRimSin 20 2,751 12-25-2008, Saat: 01:01 AM
Son Yorum: nesil!
  Sahibini arayan MEKtup 10un100unden 1 729 12-21-2008, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  Kalpsiz Sevgiliye Aşksı@z 17 1,529 09-03-2008, Saat: 11:15 PM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 01:40 PM