:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elüff..!
gnc_fb
Alıntı:
[b][i]Süper ya hepinizi tebrik ediyorum ...

TeŞekkürLer sibel abLa Big Grin

Alıntı:
yikildim.gifyikildim.gifyikildim.gif
elif ne bu sinir sakin lütfen Big Grin
hem konuyu acan sensin hem yazımızı beğenmiyosun Big Grin
ayrıca o elif sen değilsin belki alla alla Big Grin

Kızım foruma qéLénLéR ßéni köTü tanıRsa noLcak a ßu kız anLattıkLarına qöRé köTü diip Tanışamııcaz saten aŞk acızı çekioz Kızımm aLındım Napim Nysé Dewamm Big Grin

makbuş hasan ve sibel üçü
Makbuş:na
HasanÇnna
sibeL:nana

dié ßaıRmıŞLar wé qéLmiş Nanacık [/i][/b]
Ara
cilghin
İyilerin dostU kÖtüleriN düşmaNı nanaCıK BiRDen ortada belirmiş. olayı anladıkTan sonra Hasan-a Hak vermİş ve Bu ihaNetin karŞılıksız KalmamaSı qereKtiqine Karar verMiş, Hasana sihirli tAbancayı Kabasakalı VurmasI için verMiş. hAsan Bir gece ansızın KabasakAlın eviniN kapısına DayanMış ve Kapıyı açMasında ısrar Etmiş , KabasakAlda sendenMi koRkcam DeiP acmıŞ kapıYı vee.... xD
Ara
gnc_fb
siLahı kafasınDa dayaLı oLdugunu HisséTiP
-sen erKeKsen hasan ßey ßırak ta ßirLikté dövüŞÃ©Lim Kazanan ilkcanı aLsın DEmiş ..!

ßunun üzéRi Hasancık siLahı yéRé ßıraKmış ßaŞLamış Kavga Hadi ßaKaLım onLaR dövüşsğn Hasan KaßasaKaL aLtakinin Canı çıksınn
Ara
cilghin
saq saol bi Yumruk bi tEKme 2siNinde caNı çIkmış ama İşin ucunda İlkcan oLunca YılmamIşlar .
Kapı acılMış ve İçeri Bizim PaylaşIlamayan İlkcan-ımız Girmiş OnlarI ayIrMıŞ. yerdeKi silahLa DUellOya Davet Etmiş kazanAn ilKcanI alcakmIş xD
Ara
gnc_fb
wééééééééé Kazanannnn Hasannn..!

Taßi iLkcan Hasanı isTéMéZ
-ama Hani kavgayı Kazanan iLkcanı aLıcak DéMişTiR ..!
hasan
Zuahh sana şakaYdı o saLak iLkcan ßéni istiyoR yaŞasın kötüLükkkkk

dié ßaıRmış KaßasaKaL Hasan ßu acıya dayanamayak Kéndini içkiyé veRmişl artıq iLkcanı Kazanamıcaktı =(
Ara
_AL0n3_
yuh be ben neymişim Big Grin
ilkcan sonnda yalnz kalmaya karar vermiş 2sinede yeni kısmetler bulmş ve hayatnı kariyerine adamış Big Grin
bu da burda bitmiş... Big Grin
Ara
cilghin
Yaa eqlenceliydi ama aa xD
Ara
gnc_fb
Alıntı:
[b]yuh be ben neymişim Big Grin
ilkcan sonnda yalnz kalmaya karar vermiş 2sinede yeni kısmetler bulmş ve hayatnı kariyerine adamış Big Grin
bu da burda bitmiş... Big Grin

Ya ksım ßu benım konum Paane ßitmicekk Big Grin

sonRa iLkcan 2-3 yıL ortaLıkta grünmemiş?
ama KaßasakaL yeni KısmetLer ßuLmaya niyéTliymiş Big Grin
tam yoLda yürürKén ßirden ßi kaıdna Çarpmış we Kadının eLindeki PoşetLer yerine düşmüş tam topLarKen eLLer ßirßirine yakLaşmışş we aŞkLarı ßaşLamış sonRa konusmusLar éTmişLéR wé meLike iLé kaßasakaL flört eTmeye ßasLamıs Big Grin[/b]
Ara
_AL0n3_
ismimin gecmesini istemiyorum ozaman Tongue
isimde benim ismim alla alla Big Grin
Ara
gnc_fb
sende ne mızıkçısınyaa Big Grin cnaı sıkılanlara gel konuyu bölme

kabasakal ile melike mutlu mesut yaşarmışlar ama hasan çok kötüymüş halaa ilkcanı düşünürmüş..
:yikildim:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 04:52 AM