:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elüff..!
€BeRimSin
Etmiştir etmesine de kabasakal dış güvenlik şirketinden "kedi kadını ve jokeri" çağırmıştır bu seferde. Temel bir cedric bir fare ve ufacık kedi ile onları yenmesi zordur. Aklına süperman ile örümcek adamı çağırma fikri gelmiş. Hemen internet cafe gidip msn den online olmuş. İlk başta süperman'la konuşmaya başlamış ....

Temel "Msn iletisi" ( Ah Safiş Ahh ); Slm süperman
Süperman " Msn iletisi" ( Dünyayı kurtaran adamın dedesi ) ; Slm temelcan

Temel "Msn iletisi" ( Ah Safiş Ahh ); Senden bi konuda yardım alacam
Süperman " Msn iletisi" ( Dünyayı kurtaran adamın dedesi ) ; Ne demek her zaman

Temel "Msn iletisi" ( Ah Safiş Ahh ); Safiş var ya safiş
Süperman " Msn iletisi" ( Dünyayı kurtaran adamın dedesi ) ; Eee noldu safişe

Temel "Msn iletisi" ( Ah Safiş Ahh ); Yalan oldu yalan Sad
Süperman " Msn iletisi" ( Dünyayı kurtaran adamın dedesi ) ; Geliyom la tmm Tongue

Temel bu arada örümcek adama mail atar ...

Slm örümcek adam lafı fazla uzatmıcam, yardımın gerekli uçak biletini süpermanla beraber aldım gel hadi gözlerinde öperim. Karafatmaya selamlar Big Grin Big Grin
_AL0n3_
Örümcek adam ile süperman yolda gelirken bin ladinin füzeleriyle hüsrana uğrarlar.aralarındaki füzeyi tutma savaşından süperman malup çıkar ne de olsa yılların üstadıdır.fakat temel örmcek adamın ölmesnden büyük üzüntü duyar bu kadar olumsuz şeyin ardından artık tükenmiştir o yüzden insafa gelmiş ve safişini o kıllı herife bırakmaya karar vermştir.onun olamasada safişine kıyamamıştır ...:x ... Big Grin
Ara
€BeRimSin
Artık temel içip içip sokak ortalarında safiş safiş diye sayıklamaya başlamıştır. Bunu duyan Japonlar temel'e bir jest yaparlar ve safişin robotunu yapmaya karar kılarlar. Artık temelinde bir safişi vardır. Hergün dayak yemesine karşılık temel safişi çok seviyordur. Ve bu olay gerçek safişin kulağını gider ve bu sefer safiş olamaz böyle bişey benden bu devri alemde tek olacak, başlarım robota felan der ve temele telgraf çeker.

Temel (Stop) Sen naptın (Stop) Allah tependen baksın (Stop) Kem gözlere gelesin (Stop) Kabasakal hergün beni içip içip dövüyor (Stop) Seni seviyorum (Stop) Gel beni tekrardan sev (Stop) Allah cezanı versin (Stop) .. Big Grin Big Grin

Telgrafı okuyan temel iki göz iki çeşme ağlamaya başlar. Sad Big Grin

Ve ... Tongue
_AL0n3_
vee kosa kosa safişiyle buluştukları kahvehaneye gider.safişinin sırf onunla buluşabilmek için erkek kılığına girdiği günleri yaad eder.bir de bakarki karşı masada safişi yine onu beklemektedir.gider yanna otrr elini sımsıkı tutar.bir daha gitme dercesine..
safiş kabasakaldan ayrılır ve aşkına döner...
onu hep bekleyen aşkına...
tek vazgecilmezine...
Ara
sunurk
bir gün ayrılmışlar elif çok fakirmiş bir gün sokaklarda mendil satıyormuşBig Grinadama elüf zorla mendil satmaya çalışıyormuş.adam kanmamış almıyom len demiş.elüf almassan alma elimin tersiyle bir çarparım ekmek parası çıkarıyoz şurda nolcak alsan tanesi ztn 50ykr sana bir çarparım yer çarpar biliyon mu sen osmanlı tokatını aa adamı hasta etme lan demiş.
Ara
SaLLama
Demişte ne olmuş elif sete bakmıs sunurk u görmüş lem sunurk demiş bu kadar millet beni temele birleştirmek için 2 sayfa ugrastırdı sen ne cabuk benı ayırdın demiş çekmiş silahla sunurk u vurmus .....sonra içinden sessizce düşünmüş Smile) biyazıcıdan kurtuldum diyip işi bırakmış ....

Kara kara düşünüyormuş ben ne yapacam ne edecem yaşım oldu 40+ beni daha kim alır derken oda ne?..
Ara
sunurk
ne görsün [b]SaLLama hemen aşık olmuş:yikildim:

[/b]
Ara
gnc_fb
yaa hasan aßi öLé oLsun Angry

qöRürsün Sén

sonRa yıLLAR ayLar qéÇmiş wé ßir Hasan kıLLıbacak izdivaça çıkmış ilkcan Da o sıRaLarda cedricden usanmış ßoşanmıştıR Kadin duL oLarak izdivaçTa Hasan kıLLıbacak ßéyi Çoqqq ßéqénmiş wé izdivaçta hasan beye tALiP oLmuş iLk hasan isTémémiş qiTßé kokmuş KaRı wéLan demiş ama sonRadan aŞık oLmuş wé 1 ay sonRaewLénmé tekLifi étmiştiR iLkcana iLkcan isé ÇoqTan aŞık oLacak ßirini ßuLmuş eweT KuLakLaarınızı aÇın éLifin éSki Kocası KaßasaKaL ZATéN eLifLé ewLéndiqi zamanDa KabasakaLa ßakaRmış..!

iLkcan Hanım ßay Hasan KıLLıbacak ßéYé

- amannn qiT ßasımDan ßén sanamı kaLdım KıLLııııı Dié ßaqıRmış ßén séwqiLi ßyLdum Kendimé .DiyéRék hasanı ßasınDan aTmışş
-HasanDa ßu ihanéTé kaRsı KaßasaKaLı oLdurMék için ßéz ßéßék Nana Yı sihirLi Taßanca için ÇaqıRmışş msn dén

Ara
TutkuM
Big GrinBig Grin
Süper ya hepinizi tebrik ediyorum ...
Ara
_AL0n3_
:yikildim::yikildim::yikildim:
elif ne bu sinir sakin lütfen Big Grin
hem konuyu acan sensin hem yazımızı beğenmiyosun Big Grin
ayrıca o elif sen değilsin belki alla alla Big Grin
Ara

Hızlı Menü: