:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elüff..!
€BeRimSin
Neyse ilkcanla Cedric evlenmişler 95 tane cedricleri olmuş Smile

Ondan sonra Elifle Abdullah hayvanat bahçesine gitmeye karar vermişler. Elif Orada gördüğü zürafayı evde beslemek için almaya karar vermiş. Abdullah ne kadar ikna etsede Elif'i kararından döndürememiş. İllede zürafa diye diye diye sonunda elifin dırdırına dayanamayan Apocan almış zürafayı Big Grin Adını da züroş koymuşlar...

Derken; Tongue
_AL0n3_
95 mi yuh Big Grin bide hepsi erkek Big Grin
derken;
apocan elüfüne olan aşkını günden güne büyütmüş.onlarn artık ortak züroşları olmasını değil kendi cocuklarının olmasını ister olmuş.
elifse günden güne apocanı yanına yakıştıramaz olmuş.asil bir evde temizlik yapan narin bir kardelen gbi olan kızın yanına onun gibi kronun yakşmayacağını düşünmeye başlamış Big Grin
Ara
€BeRimSin
Düşünmeye başlarken de aklı safinazdaymış. Safinaz bizim ıspanakçı temelin yavuklusu ince nazik uzun boylu iyi huylu azcık dırdırcı ama o kadar iyi biriymiş. Bizim Apocan aslında safinazıda severmiş, severmişte bundan kimsenin haberi olmazmış. Gizli bir plotanik aşkla bağlanmış. Napsın yazık! Temel duysa çoçuğu öttürecek Big Grin korkarmış zavallım. Bizim temel de güçlü kuvvetli iri yarı o kadar ufak boyluymuş .. Big Grin
_AL0n3_
apocan bunları düşünüp dalıp dalıp gidermiş. birgün pastanenin önünden gecerken içerde temeli bi estanbul karısıylan oynasırken görmüş.bunu fırsat bilip koşmuş safinaza.tutmuş kolundan getirmiş pastaneye.safinaz bunu görünce baslamıs ağlamaya.tıkınıda cıkaramamış nede olsa temel güçlü kuvvetli iri yarı o kadar da ufak boyluymuş Big Grin
Ara
€BeRimSin
Bunları gören Safiş başlamış dırdıra yine...

Ve demiş ki;

Sen bana bunları yaparsın demek temelcim, ben seni bu yaşıma kadar bekledim yazıklar olsun sana derken, Apocan du ağlama iki gözüm bende seni temel gibi severim. Bak onun gibi olmasa da benim de adalelerim var bak inanmıyorsan (demiş) ve o anda göz göze geliler safinaz ile Apocan da düşmanları kıskandıran yeni bir aşk doğar. Yazık Elifte 5 çoçuğu ile dul kalır ortalıkta.

Smile
_AL0n3_
safişlen apocan birbirlerine asık olur ve evlenirler.cok mutlu olurlar boy boy cocukları olur Big Grin
elifse esra erolla izdivaç programına katılıp 5 cocuguna babalık yapıcak,evi,arabası,maaşı olan zengin bi koca arar Big Grin
Ara
€BeRimSin
O anda tv kanallarını gezen "Kabasakal" Elif'in güzelliği karşısında kıllarını yemeye başlar. Ekran başında ilk görüşte aşık olur. Hemen izdivaç proğramına katılır. Kaba bir sesle "Elif'e talibim çok seviyorum onu, bi anda aşık oldum. Beni evlendirirsen onunla sana ev alacam esra valla bak, der.. " Onda esra hanımın gözleri cıvıl cıvıl açmaktadır. Eee tabi bu devirde ev sahibi olmak kolay değildir. Hele ki istanbul gibi koca şehirde .. Tongue
_AL0n3_
safinaz bu sese aşık olmuştur.safiş kabasakal gür ve catallı sesiyle ilk alo dediğinde ondan cok etkilenmiştir.hayatımın erkeği bu demiştir.tek sorduğu soru pala bıyıkların varmı kabacıgımdır.tabi bizim kabasakalda pala bıyıktan bol bitek para vardır.. Big Grin
Ara
€BeRimSin
Parada ondadır bıyıkta Big Grin bunlarda 24 tane çoçuk yapmışlar. Ve mutlu mesut yaşamaya başlamışlar. Toplam 29 adet çoçukları olmuş....

Derken bu seferde temel isyan bayraklarını çekmiştir. Safinazın ihaneti temele çok fena koymuştur. Öç almak için avusturyadan tom ve jerry çağırmıştır temel. Bu üç bitirim safinaz ve apo'nun kuyularını kazmak için ellerinden geleni yapmaya and içmişlerdir.
_AL0n3_
tom ve jerry safiş ve kabasakal arasındaki aşkı tüm vücut hücrelernde hissedince taraf değiştirmiştir Big Grin fakat temel direnmeye and içmiştir. ebedi düşmanı olduğuna inandığı cedricten yardım istemiştir denize düşen yılana sarılır hesabı Big Grin
cedric ilkcanın güzel hatrı için bunu kabul etmiştir... Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 10:16 PM