:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bayanlar Sinir Yapmayın :)
AdAmIn1i
PAK?ZE SUDA 'n?n bir yaz?s?..... (son c?mleye dikkat)

* B?t?n kadinlar birbirlerini rakip olarak g?r?rler. Birbirlerini kiskanmalari i?in ayni meslekten olmalariyla da menfaatlerinin ?atismasi falan sart degildir.

* Ortalikta kendilerinden baska kadinlarin da dolasiyor olmasi, kiskanmalari i?in yeterli bir sebeptir.

Yolu kadinlarin g?rev yaptigi bir yere, ?rnegin bir banka subesine d?sen bir kadin, g?rd?g? muameleden bunu sip diye anlayabilir.

* B?t?n kadinlarin mutlaka kosulacak sartlari vardir. "Seninle evlenirim ama...", "dedigini yaparim ama...

* Nedense b?t?n ask siirleri, en duygulu sarki s?zleri hep erkekler tarafindan yazilmistir. ?ok duygulu olduklari s?ylenen kadinlarin bu sirada ne yaptiklari merak konusudur.

Bence kadinlar o sirada diger kadinlari incelemekle mesguld?rler. "Ne giymis, ne takmis, benden g?zel mi?" Vs...

* Erkekler (eger ruh hastasi degillerse) eslerini ?ok yakin arkadaslarindan, akrabalarindan, yani olur olmaz herkesten kiskanmazlar.

Oysa kadinlar, hi? ayrim yapmaksizin, ?m?r boyunca, istisnasiz her disiden kiskanirlar kocalarini.

* Kendisinden 30 yas b?y?k bir kadinla, sirf parasi i?in evlenen pek az erkek vardir. Buna karsilik etraf, babasi, hatta dedesi >>>>>>>>>>yasinda, ama mutlaka zengin erkeklere asik olan(!)

kadinlarla doludur.

* Hi?bir kadin ?alistigi yerde ?st?n?n kadin olmasini istemez.

Vallahi bunu ben s?ylemiyorum, anketler ?yle diyor.

* Erkekler kadinlardan ilgi, sefkat, sevgi disinda pek bir sey beklemezler. Kadinlara bunlar asla yetmez, ilave olarak iki bilezik, bir y?z?k gerekir ?ogu zaman.

* Gelin-kaynana ?ekismesinin fikralara ge?tigi ?lkemizde hi? damat-kayinpeder ?ekismesine tanik oldunuz mu? "Elti gemisi y?r?mez"

diye bir s?z vardir da neden bacanaklar i?in s?ylenmis benzer bir laf yoktur?

* Evli kadinla iliskiye giren ?ok az erkek vardir. Buna karsilik evli erkekle hi? d?s?nmeden iliskiye giren kadin sayisi benim bildigim, g?rd?g?m, duydugum kadariyla bir hayli kabariktir.

* Erkekler bir araya geldiklerinde isten, politikadan, futboldan bahsederler genellikle. Kadinlar bir araya geldiginde ise vay o anda orada olmayan diger kadinlarin haline!

* Eslerinden, "yorgunum", "basim agriyor" bahanesiyle m?mk?n oldugunca ka?an kadinlar, ortaya ikinci bir kadin ?iktigi zaman aniden kocalarini ?ok sevdiklerini(!) fark ederler.

* Kocasi tarafindan aldatilan kadinlar genellikle bosanmak yerine, bir ?ocuk daha yapmayi tercih ederler. Tersi durumda ise erkekler kadinlar kadar akilli olmadiklari i?in bunu gurur meselesi yapar ve kadini hemen bosamaya kalkarlar.

* Kadinlar evde aksama kadar istedikleri gibi yasarlar. Ne karisanlari ne de g?r?senleri vardir. Erkeklerin aksamdan aksama geldikleri evlerinde pek de ?zg?r olduklari s?ylenemez. Kendilerine durmadan oraya oturmamasi, sigarasinin k?l?ne dikkat etmesi, ayakkabisini ?ikarmasi hatirlatilir.

* Kadinlar aksama kadar kocalarinin bilgisi disinda istedikleri arkadaslarini misafir ederler. Oysa hi?bir erkek karisindan izin almadan eve bir erkek arkadasini getiremez. Hatta izin alarak bile...

* Kadinlar her istediklerinde eslerinden izin almadan annelerini ziyaret edebilirler. Erkekler ne haberli, ne habersiz, yanlarinda esleri olmadan asla annelerine ugrayamazlar.

* Kadinlar b?t?n iliskilerinde hesap kitap i?indedirler. Asla seffaf degildirler. Hoslanirlar, hoslanmaz gibi davranirlar, isterler, istemez gibi yaparlar. Esleriyle sorunlarini ??zmede bedenlerini silah olarak kullananlar bile vardir.

* V?cutlarini g?stermeye bayilirlar.

A?ik, dar, seffaf, kisa giyerler.Sonra da "neden bakiyorsunuz?"

diye sinirlenirler. Aslinda ama?lari baktirmaktir, ama bunu asla kabul etmezler. ?zg?rl?kten, rahatliktan, medeniyetten falan s?z ederler. Nereden biliyorsun, derseniz, ben de kadinim oradan biliyorum.

NOT: Istisnalar kaideyi bozmaz (Bu yaziyi okuyan b?t?n kadinlar kendini istisna olarak kabuledecektir).

AL?nt?d?r.
Ara
p£r!k!z!
* Bütün kadinlar birbirlerini rakip olarak görürler. Birbirlerini kiskanmalari için ayni meslekten olmalariyla da menfaatlerinin çatismasi falan sart degildir.

doru hak veriorumm...

NOT: Istisnalar kaideyi bozmaz (Bu yaziyi okuyan bütün kadinlar kendini istisna olarak kabuledecektir).
işte bu yanlışş
Ara
AdAmIn1i
Alla Alla Nas?l Onaylad? ?a?t?m Big Grin
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alla Alla Nas?l Onaylad? ?a?t?m Big Grin

ben herkese benzemiom da ondan ben kad?n savunucusu deilim ne ise o ! bnm i?in doru olan ?nemli yalan olan? savunmam ! ! ! Confusedmiley37: Confusedmiley37:
Ara
AdAmIn1i
Ne K?z?yon Be Confusedmiley13:
Ara
Son Noktam
Zuahuahau Kıs Kıs BazıLarı TanıMıo Bisİ Sad
Ara
p£r!k!z!
AdAmIn1i Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ne K?z?yon Be Confusedmiley13:

k?sm?om beah snde sadece fark?l?y?m dedim k?zmak b?le olmas Sad Sad Confusedmiley24:
Ara
Leader
Peki yukar?da yaz?lanlar? kabulleniyormusun yoksa istisnam?s?n ?

p?r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:* B?t?n kadinlar birbirlerini rakip olarak g?r?rler. Birbirlerini kiskanmalari i?in ayni meslekten olmalariyla da menfaatlerinin ?atismasi falan sart degildir.

doru hak veriorumm...

NOT: Istisnalar kaideyi bozmaz (Bu yaziyi okuyan b?t?n kadinlar kendini istisna olarak kabuledecektir).
i?te bu yanl???
AdAmIn1i
Tolga Big GrinBig GrinBig Grin
Ara
w00w
Big GrinBig GrinBig Grin :yikildim:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Erkekleri sinir etmenin yolları 1 YasSmin 5 514 06-02-2011, Saat: 09:02 AM
Son Yorum: YasSmin
  Bayanlar için Erkek sözlüğü acemhe 4 588 06-10-2010, Saat: 03:20 AM
Son Yorum: acemhe
  Kızları Sinir Etmenin 40 Efsane Maddesi MaSaL 2 556 02-04-2010, Saat: 01:37 AM
Son Yorum: ||-isyanqar-||
  Sinir Katsayısının Hesaplanması Soupisgoodfood 2 424 02-17-2009, Saat: 03:54 PM
Son Yorum: ѕαкℓı@мѕı@η
  forumları bayanlar yönetirse *AnGeL_GirL* 22 1,348 03-18-2008, Saat: 07:53 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:28 AM