:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ingilizce Mektup
kanatsı@z--meleq
[sıze=4][ı]ingilizce Mektup Böle Yazılır...[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]hello!can Friendim.my Abuzıttın..[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]how Are You Friendim.çoluk çhildren How.best'tir Inşallah.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]my'a Question Sorarsan Best'im Allah'a şükür.world Işte Yuvarlanıp Going'im.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]my Mother What Yapıng.keyfi Beatiuful'dur Inşallah.epeydir My Mother'le No Speaking.eğer My Mother'i See çok Selam Song.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]la Friendim My Father What Yapıng.gine Coffeehaneyegoing Mi?he Friendsleriyle Coffeehanede Okey And Batak Playing Mi?he'ye Song Sakın Yenilmesin.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]my Brodher'in Chıldreni Olmuş.boy Mu Girl Mi Olduğunu No Bilmeking.childrenin Boy Mu Girl Mi Olduğunu My'a Song.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]my School Da Baya Beatiuful Going Işte.school'un Başından Beri English Lesson Seeing.english'ı Söktüm.i'm Speak English şakır şakır.your'a Söz Verdiğim Gibi.[/ı][/sıze]

[sıze=4][ı]mail'ime Son Verirken Your'un Gözlerinden Kiss.your'u çok özledim.hele Bi Swim Olsun My Comeing Inşallah. [/ı][/sıze]
Ara
Cimbomluu
yaratıcı olmuş Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Köyden Kaçan Kızdan Anasına Mektup tuti 10 605 04-15-2022, Saat: 02:28 AM
Son Yorum: wildfang
  Tanrıya Mektup tuti 6 558 04-14-2022, Saat: 12:08 AM
  ingilizce deyimler :D ZiBiDi_RoMeO 1 338 04-09-2022, Saat: 07:33 PM
  bir duvarcı ustasının şantiyede yazdığı mektup Qetesh 3 508 04-07-2022, Saat: 07:46 PM
  Her Türk'ün Bilmesi Gereken İngilizce Cümleler =) bidely 8 682 07-11-2009, Saat: 09:39 AM
Son Yorum: nazarboncuqu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 11:36 AM