:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
bana seni sevmek yasak.. ama yine de seviyorum seni..
baglamaci
her gece yattığımda, her sabah kalktığımda, rüyalarımda, hayallerimde ve gün içinde her an gözlerimin önünde sen varsın.. kitap okurken seni okuyorum, sigara içerken seni içime çekiyorum, televizyon izlerken sana bakıyorum.. kısacası her nefesimde sen varsın.. ömrüm oldun artık benim..

biliyorum, asla benim olmicaksın, beni bi daha hiç eskisi gibi sevmiceksin.. hep bi yabancı olacaksın bana karşı.. oysa ben senin için bir sürü kalp kırdım..

ama olsun.. ben herşeyine razıyım.. çünkü aşığım sana.. çünkü 3 senedir aklım bir tek sende.. kalbim seninle atıyor.. gözlerim seninle görüyor.. herşeyde sen.. ve ben bu durumdan hiç şikayet etmiyorum.. mutluyum seninle olmaktan, hayalinle yaşlanmaktan..

beni sevmiyorsun biliyorum ama yine de,
TEŞEKKÜRLER.. BİR ZAMANLAR BENİ ÇOOK SEVDİÄžİN İÇİN..

önceden "ne umut kaldı ne bir rüya.." diyordum.. ama şimdi umut verdin bana.. o umutla tutunuyorum hayata..
"bir umut kaldı ve bir rüya, yine sana seslenirim.."
Ara
Dostcu
önceden "ne umut kaldı ne bir rüya.." diyordum.. ama şimdi umut verdin bana.. o umutla tutunuyorum hayata..
"bir umut kaldı ve bir rüya, yine sana seslenirim.."

umudunuzu yitirmemeniz dileğiyle..yüreğinize sağlık çok güzeldi ...teşekkürler BaglamanciSmile))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,034 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 502 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,161 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 535 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 426 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:57 AM