:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
help me doctor.. !!
blacqrock
yha ouf olayı baştanmı anlatsam bilmiorm yhaa..eski svglmle yne msjlaşmaya bşladık ve bn bu drumdan gyet memnunum.ama ayrlmayıda bn istemiştim..ayın 9nda tam 6 ay olcak =( aslnda isteyerekte ayrılmadım ve ayrlmamın gerçk sebebinide blmio.2 gn önce aşknı itirf etti ama glba brışmakta istemio bnde tam anlamadm napmaya çlıştığını ama glba onu çok kırmışım(istemedn)..inanın napcaamı blmiormm bi çkış yolu ??
Ara
_AL0n3_
inan bende bilmiyorum Smile
en iyisi herşeyi onun eline bırakmak Smile
sonçta sen söliceğini sölemişsin karar onda Smile
Ara
sıla
sana yardımcı olmamızı istiyosan Türkçe konuş lütfen.... sorun ne tam anlayamadım
Ara
MorciveT
You must live the life you wanted. You must not ask us and also subject very nonsense.

Note : You will write Türkish the subject names. Please.
Ara
blacqrock
sıla Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sana yardımcı olmamızı istiyosan Türkçe konuş lütfen.... sorun ne tam anlayamadım

sorun şu..eski sevgilimle tekrar mesajlaşmaya başladık.ve bende bu durumdan gayet memnunum ama ayrılmayıda ben istemiştim.3 gün öce aşkını itiraf etti ama barışmak istemiyo gibi yani sadece hala beni sevdiğini öğrenmemi istediği için sölemiş.ne yaptığını anlamadım ama konuşmalarıda gayet iyi yani eskisi gibi konuşuyo ne biliyim arada bi laf sokuyo fln.istemeden onu kırdım galiba ayrılmamızın asıl nedeninide bilmiyo bundan olsa gerek..napıyım ben şimdi ona karşı nasıl davranıyım?
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:17 AM