:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unutamıyorum...
ℓανιηуα
ßenim 2 aydır süren bir ili$kim vardı.Onu sevebileceğim kadar çok seviyordum.Oda beni seviyordu.Ama benim yaptıklarım onu üzmekten ba$ka bir i$e yaramadığı açıkca belli oluyordu.€n sonunda ayrıldık ve ayrıldığımız halde onu üzmeye devam ettim..ßana geri dönecekken kendi ellerimle itmi$tim onu.$imdi ise onu öyle çok özlüyorum ki.Unutmak istedim olmadı.€n fazla 2 hafta sonra unutursun demi$lerdi.Fakat ben 1 ay olmasına rağmen ilk gün ki gibi seviyorum onu.Unutamadığım içinde doğal olarak canım yanıyor.Napmalıyım nasıl atlatmalıyım bu sevgiyi.ßana yardımcı olabilirmisiniz ??
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ahh ahh !..

Unutmak kolaymidir güzelim, hele haksizlik edipte ayrildiginizi düsünüyorsan, insanin içi içini yiyor, gülemiyor, sevemiyor, bakamiyor .. yasiyor .. ama unutamiyor, unutmak mümkünmüdür; bir buyuk askla seven kalpten cikani unutmak .. koyar insana onsuzluk sessizlik hele ki senin yuzunden ayrildiysaniz .. unutmak mümkün mü ? hem ''unutamiyorum'' ''nasil unutacagim'' deme .. hem Okadar sevilen insana yakisir mi unutulmak ? Varsin gitsin o gelmesin de bir dahada, sende gitme bir daha ama unutmada ..

[ içimde bi 0'nsuzluk, sessizlik var aslinda sana yazdiklarimi kendime söylüyorum .. baktim ki unutamiyorum bende bunu deniyorum ..0'nsuz yasamayi ama asla unutmamayi.. yakismaz 0'na unutulmak ! .. ]
Ara
sıla
ℓανιηуα Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ßenim 2 aydır süren bir ili$kim vardı.Onu sevebileceğim kadar çok seviyordum.Oda beni seviyordu.Ama benim yaptıklarım onu üzmekten ba$ka bir i$e yaramadığı açıkca belli oluyordu.€n sonunda ayrıldık ve ayrıldığımız halde onu üzmeye devam ettim..ßana geri dönecekken kendi ellerimle itmi$tim onu.$imdi ise onu öyle çok özlüyorum ki.Unutmak istedim olmadı.€n fazla 2 hafta sonra unutursun demi$lerdi.Fakat ben 1 ay olmasına rağmen ilk gün ki gibi seviyorum onu.Unutamadığım içinde doğal olarak canım yanıyor.Napmalıyım nasıl atlatmalıyım bu sevgiyi.ßana yardımcı olabilirmisiniz ??

şimdi güzelim kimse kimseyi tamamen unutamaz zaten insan doğasına aykırı bişey bu beynimiz nasıl çalışıyosa artık bize çok acı da çektirmiş olsa nefret ederek de bitse bi beraberlik yine de unutmazsın zamanla verdiği acı azalır belki o kadar ama unutmak diye bişey yok

sonra başka bi konu daha var onu sevebileceğim kadar çok seviyordum demişsin yaptıklarım onu üzüyodu demişsin
birincisi sevebileceğim kadar çok seviyordum da nasıl bişey??
ikincisi birbirinizi seviyordunuz da neden senin yaptıkların onu üzüyordu madem üzüldüğünün farkındaydın konuşmayı ve onu üzen hareketlerini değiştirmeyi düşünmedin mi??

çok sevdiğini anladıysan bundan eminsen konuşmayı dene bence yüreğinden sevgi eksik olmasın Smile
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Seven asla unutamıyor asla asla asla asla asla .İçinde yaşatıyor hep,Acısıyla tatlısıyla yaşatıyor gerçek sevenler yapar bunu.Zamanla herşey yoluna girer sanma unutmak çok zordur insanın canından can gider sesi çıkmaz hep ateşlerdedir yüreğimiz .
İnsan unutmak için sevmez.Sonra ne değeri kalacak ona seni sevdim seni seviyorum demelerinin..

Umarım ilerleyen zamanlardaki hayatında bi düzenin olur gönlünce olsun herşey.
Ara
_AL0n3_
herşeyi beceriyorda insan kalbinden aklından atamıyor birisini (:
zaten istesende atamazsın iyi yada kötü çok şey yaşamışsındır bunları anımsarsın benzer olaylarda kendine pay çıkarırsın hep (:
o kadar çok seviosan konuşmayı dene belki hala içinde sana karşı bişeyler vardır ne kdar pşman oldugunu anlat o seni tekrar istemese bile en azndan kendi içini ruhunu 1 zerre bile olsa hafifletebilirsin (:
ama yaptıgın hatayı birdaha sakın tekrarlama hem kendni hemde onu çok yıpratırsın (:
hatalar ders almak içndir sende cezanı çekmişsin onu özleyerek dersini almışsın Smile
Ara
ℓανιηуα
Alone keşke dediğiniz gibi olsa ama.
Sevdiğim çocuk asla son sanşlarla oynamaz.
Bitti dediğinde herşey bitmiş olur..
Konu her ne olursa olsun..
Konuşmak bile yasak artık..
Ara
_AL0n3_
son şansları oynamasına gerek yok
sen ona gidipte barışalım demiceksin sadece yaptıklarından dolayı özür dilersin konuşursun hatamı anladım dersin
o kadar şeye rağmen hala sana bi konuşma fırsatı bile vermezse çok yazık (:
sonçta ben tanımıorum ne tepki verceğini bilemem ama kesin knşmaz bnmle diorsan ozaman aşkını acını sevincini herşeyinizi kalbine gömmekte hayır vardır (:
artık o sana bu şansı vermiyorsa sende o şansı kendine verme Smile
unutma seni senden başka kimse mutlu edemez (:
Ara
ℓανιηуα
Zaten şuanda yapabileceğim tek birşey var...
O da yanlızlığa alışıp kalkmak..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  unutamıyorum helen 4 460 07-15-2007, Saat: 04:58 AM
Son Yorum: CReATuRE

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:28 AM