:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hasret kaldim
gkhn-19
ben sevdigim kiza ilk görüste asik oldum. keske onu hic gormeseydim...o benim onu sevdigimi biliyor kendisine itiraf ettim , ama o baskasini seviyor ve bu benim icimi cooook acitiyor.SadSadSadSadne yapacam ben ya birturlu cikmiyor aklimdan , dusunmemeye calisiyorum olmuyor, hergun her saniye aklimda ..kendi kendime dusunuyorum da galiba ben onu ölünce unutabilirim?Baska tavsiyesi olan varmi ? biraz fikir verseniz ben bu isin icinden cikamayacagim.
Ara
_AL0n3_
unutursun Smile
kendine ve iradene biraz güven Smile
sen kimseye muhtaç değilsin o olmadanda yaşayabilirsin Smile
böyle düşün ve yoluna devam et (:
Ara
€BeRimSin
Konuyu görünce aklıma "Serdar Ortaç'ın" şarkısı geldi .. Seni anlatıyor resmen yazmak istedim.

"Yandım alev alev yerine Yağmur yağsa da durduramaz Sanki kilitlendi yüreğim Gitmek istese kurtulamaz Deli fırtınam, deli gözyaşım Deli yağmurum, bebeğim Üşüdün yine, sakın titreme Bırak üstünü örteyim Yar ayrı gayrın mı var? Bilemedim sana daha nasıl yaranacağım Aşkımdan şüphen mi var? Beni bile bile ağlatsan da unutacağım Alışmışım acılara, nasıl olsa deli hasretine alışacağım" ...

Bu durumda yapabilecegin tek şey susmak ve akışına bırakmak herseyi .. Çünkü cidden zor bir durum karşısındasın ve insanın elinden bişey gelmiyor. Sevdiginin baskasıyla mutlu oldugunu görmek sana acı çektirir ama en azından umudun olmaz yani o yüzden belki unutman kolaylaşır, ölürsem unuturum diyorsun ya ölüm tek kurtuluş mu ki ? Onu görmemeye çalış, zor olsada yapcak bişi yok zamana bırak diyorum ben ..

Allah sana sabır versin.
gkhn-19
tsk. tavsiyeleriniz icin .
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ya lütfen bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum kararsız kaldım H A N D E 15 1,179 04-24-2008, Saat: 04:52 PM
Son Yorum: djseninim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 08:49 AM