:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardımmm çok yardımmm :S:S
sessiz_hayat
bir komsumuz var.komsumuzun torunu ile çıkıyorum ama baska şehirde oturuyorlarr... beni aldattığını nereden öğrenebilirimm.. vede gerçekten sevdiğini lütfen yardım edin lütfen çok zor bi durumla karşılasıyorumm..:?:?:?
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Onun için böyle içinde şüpheler beslersen eğer aklında kalbinde hep ikilemler arasında gidip gelir.He tabi bilemeyiz gözünle görmüyorsun sonuçta senden uzakta ama insan içten candan sevdimi gözü gerçekten başka bişey görmüyor sevgisine inanıyorsan eğer böyle şeylerden şüphe etme bence ..
sevgiyi anlatamayız ki bunu seni görmen lazım sonuçta o kişiyi sen biliyorsun sen tanıyorsun.
Ara
ESARET
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Onun için böyle içinde şüpheler beslersen eğer aklında kalbinde hep ikilemler arasında gidip gelir.He tabi bilemeyiz gözünle görmüyorsun sonuçta senden uzakta ama insan içten candan sevdimi gözü gerçekten başka bişey görmüyor sevgisine inanıyorsan eğer böyle şeylerden şüphe etme bence ..
sevgiyi anlatamayız ki bunu seni görmen lazım sonuçta o kişiyi sen biliyorsun sen tanıyorsun.
hüzün ççeği haklı ona benden sonsuz destekler gözünle görmeden inanma kulağınla duymadan inanma yoksa acısını sen çekersin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  lütfen yardımmm RaGNaR 9 874 08-01-2007, Saat: 02:37 AM
Son Yorum: cadım_
  Acil Yardimmm!!!! Lütfen cambaz 0 417 05-03-2007, Saat: 07:16 PM
Son Yorum: cambaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:50 AM