:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
aldattıgın söyledi ve geri dönmüyo
tugba_angel
ya ben birini çok seviyodum 1 yıl sürdü sonra bana birgün msj attı ayrılalım diye neden dedim başka biriyle seviyorum onunla çıkıyorum dedi bende neden böle bişey yaptın dedim daha sonra onu aradım geri dön falan diye olmaz istemiyorum seni dedi sonra bigün buluştuk ben seni seviyorum ama geri dönemem dei ben de ona zamn verdim o kızdan ayrılması için sizce ayrılırmı yoksa beni oyalarmı o kadar çok seviyorumki anlatamam snki bulunmaz hint kumaşı gibi başka birini sevemiyorum lütfen yardsım edermisiniz???
Ara
gülay
Ben olsam dönse bile ona güvenim sarsılmıştır
böyle bir ilişki ne kadar doğru olurki
tabiki bu benim düşüncem.
Ara
duygulum
kızda bekledigini bulamamıştır..boşta kalmamak için ve senide kaybetmemek için seviyorum seni der..
sakın dönmesine izin verme sevmiyodur o adam seni mein ol canımWink
seven adam gitmez..helede baskasını seviyorum diyerek gitmez..
tınlama sakın yalvarma!!!
Ara
ESARET
belkide sen ona vermemişsindir onun için gitmiştir belki nerden biliyosun ön yargısız davranma lütfenBig Grin
Ara
!qRisty.
Dönmesine izin verme...
eSkisi qibi oLamazsınız zaten ...
Ara
göк тαηєѕι
Gidenin arkasından neder koşulurki :S
Ara
angel_from_hell
ben şahsen öyle birini hayatda kabul etmem.seninde etmeni tavsiye etmem..zaten sevse gitmezdi..hemde başka birini sevdiyini soylemezdi..ama yinede karar senin
ESARET
bana soracak olursan eğer ben verirdim yerinde olsamBig Grin belkide seni çok severdi o zaman bunlarıda düşün Big Grin
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Ben olsam suratına bile bakmam onun..Hem seviyorum diyor sadece bir mesajla ayrılmak istiyor hemde özrü kabahatinden daha da büyük neymiş başka birini seviyormuş.Allahım ya daha neler görücez.Bırak gitsin.

Hiç bir zaman hiç bişey asla asla ve asla eskisi gibi olmaz.
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Gidene dur dememek lazim, ''Giden kaybedendir'' .. Onu beklemen falan su durumda söz konusu bile olmamali sonuçta seni bir baskasi için terketmis, tekrar geldiginde yine birbaskasi için gitmeyecegi ne maglum ?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  eski sevgili geri dönerse:S:S meervee 15 1,648 11-13-2008, Saat: 12:46 AM
Son Yorum: play-54

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 12:52 AM