:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
anlamıoo bunlar benı yaaaaaaa :(
çilekli cuklat
KOnturummmm olmadıgını soledıgım halde msj atıp cvp bekleyen arklarıma uyuz oluommm yokkkkk nan kontr nasıl msj atımmmm bırısıııı ordannn beebmmm yazmasıııı bırısııınınnn ordannn cıleklııııım yazmasınaaaaa uyuzzzz oluyommmm cvppp atamayıncada tırıp atıyolarrrr anlamıyolarrr benııııııııı yaaaaaaaaaaaa Sad:Sad:

bekleyınnnnn az kaldıııı kontr almama Big Grin atcammm cvppp sızeeeee Big Grin Big Grin Big Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Aynı şey benimde başıma geliyordu taaki Arkadaşlarım anlayışı öğrenene kadar bende zamanında senin gibiydim.Ama iş bulup çalışmaya başlayınca mesele kalmadı.
Ara
dj_FoRzA
BEnim HEç SEWEnim OLMAdıqınDan sORun YOqBig Grin
Ara
sıla
kntrsüz gezemem valla olmadık zamanda biterse annemin hattı faturalı bittiği zaman ordan transfer yapıyorum kendime Big Grin

mucx annem seviyorum seni Smile
Ara
çilekli cuklat
yaaa bunlarrrrr bırakmıyoooo 5 bın sms 15 gunde bıttı saat sabah 5 kadar bırakmıyolarrr msj msj mjs sefıom lan sızı genede Big Grin
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Kontörsüzlügün gözü köroLsun ..Big Grin Big Grin
Ara
çilekli cuklat
ѕαкℓıмѕıη Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Kontörsüzlügün gözü köroLsun ..Big Grin Big Grin

hayyyyyyyy agzına saglıkkk getır alnın opecem Big Grin
Ara
dj_FoRzA
Knt deDİÄžİn NEdir qüLÜm BEn sENi aNKEsÖrLÜden DE aRArIm Big GrinBig Grin
Ara
çilekli cuklat
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Knt deDİÄžİn NEdir qüLÜm BEn sENi aNKEsÖrLÜden DE aRArIm Big GrinBig Grin

arasaysın arardn Wink
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
çilekli cuklat Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hayyyyyyyy agzına saglıkkk getır alnın opecem Big Grin

:$ :$ hadi öp beni .. :$ Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Beni Ara Diyenlere Ve Sonra Telefonu Acmayanlara Uyuz Oluyorumm BiRiciGim 8 522 02-15-2008, Saat: 11:19 PM
Son Yorum: BiRiciGim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 01:45 PM