:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumun olmazsa olmazları
нüzüηçiçÑ”ği
PCKoPaT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bi ben eksiğimBig Grin
tamam canım senin canın sağolsun eklerim tabi senide napim aklıma gelenler bunlardı idare et sendeBig Grin
Ara
*Asİ-yÜrEk*
нüzüηçiçєği Adlı Kullanıcıdan Alıntı:€zberimsin.. keskinbıçak... rapunzel....speedy_girl... fındık-s... yorgun yürek.....Morcivet...Leader.... günahkeçisi... nry8.......Qetesh.....sqpa kjmr... illeth!...... yenemuko.....chatlaq... sıLa ,chuLLsuz_peri, bideLy,Berats , Resimler&Hayaller ,Caramell , sevda_yürekli ,asi_ve_mai ,asiyürek,Aşksız,Çilekli cuklat ,Tutkum ,DarkLady, saklımsın , chatLaq, _ALon3_,duyqushh, Firari Fırtına ,Masal_Yüzlü,Masal_Perisi,ÇİLEÄžİM Wink

Yani hepsini insan birbirinden ayırmak istemiyor aklıma gelenler bunlardı şimdilik Smile

Ablacım teşekkür ederim ama beni neden yazdınki ben olsamda olmasamda aynı zaten.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ablacım teşekkür ederim ama beni neden yazdınki ben olsamda olmasamda aynı zaten.
Olurmu öyle şey canım yaa sonuçta sende burda bizimlesin ayrım yapılmaz öyle deme sen yinede .
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Peki abla özür dilerim.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
özüre gerek yok ki Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yani kalbini kırdıysam üzdüysem özür dilerim demek istedim.
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yani kalbini kırdıysam üzdüysem özür dilerim demek istedim.
hayır hayır merak etme sorun yok Smile
Ara
dj_FoRzA
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ablacım teşekkür ederim ama beni neden yazdınki ben olsamda olmasamda aynı zaten.

En Azından SENi YAzAn BiriLEri War BeNİ 2 Kişi dısıNDa YAZAn Yok Sad Sad Sad Sad
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Saçmalama seni isteyen çok kişi var burada emin ol bende dahil olmak üzere.
Ara
dj_FoRzA
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Saçmalama seni isteyen çok kişi var burada emin ol bende dahil olmak üzere.

SAol KARdeşİm Sad
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Forumun en leri CariSmaBoY 16,210 261,177 03-23-2021, Saat: 02:42 PM
Son Yorum: badelie
  Üstteki Sen bu Forumun ?? _AL0n3_ 182 7,641 02-25-2014, Saat: 10:27 AM
Son Yorum: Xesar
  Sen Bu Forumun..... deli-kı@z 83 3,687 02-05-2011, Saat: 12:38 PM
Son Yorum: history
  forumun çiftleri??? ceylan gözlü1 29 2,194 03-03-2010, Saat: 03:32 AM
Son Yorum: _NaSuaDa_
  Peki Bu Kez Forumun En Ykışıklı Üyesini Bulalım *Asİ-yÜrEk* 57 4,320 11-05-2008, Saat: 12:48 AM
Son Yorum: Son Noktam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 06:53 AM