:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum ama saklı...Seni Seviyorum ama yasaklı....
canı@sı@52
Sevemez Kimse beni...Sevmiyor ki zaten...Yüreğim kapalı kapılar ardında,Yaralı ve bir bekleyiş içinde..Severek,Yüreğimde bir sevgi büyüterek iyileştiriyorum yaramı...Kendimi hem yaralıyor,hem de iyileştiriyorum..Yani Kalbimin hem hastası hem de İlacıyım...Ne acı bir çelişki...

Biliyor musun Yüreğimden gelen sesler sana ait...Hepsi sana ait...Nerden bileceksin ki...Hiç bakmadın ki gözlerime...Bir kez olsun sevmeyi denemedin ki...Oysa bir baksan göreceksin.Gördüğüm bütün yüzlerde seni arayan gözlerimi...Sana hasret,İçimde saklı tuttuğum sevgimi...Seni Seviyorum ama saklı...Seni Seviyorum ama yasaklı....Ne garip bir çelişki...

"Yalnız Kadın"rolünü oynuyorum şimdi...Ruhum işkence çekiyor,sensiz sabahlarda...Yüreğime bir gelsen,Bir sevsen beni...Ne role gerek kalacaktı,ne de işkencelere...Hiç ama hiç mi sevmeyeceksin beni...Belki de beni.Ama biliyorum...Sen beni Sevmiyorsun....Sevmedin...Sevmeyeceksin....
Biliyorum Kimse Kimse Sevemez beni....Zaten yüreğimin gözü yaşlı..kimseyi kabul edemez ki...Gelmiyor,Sevmiyor işte....Ben istesemde gelmiyor,sevmiyor ki...Ve bir gerçek düştü aklıma

"İnsan bir çok kişiyi sever ama;yalnız bir yüreği kalbinin tahtına oturtur..yalnız biri yaşar kalbinde....ebediyete kadar..."

Ben kimi sevdim???Kim beni sevdi de gönlümün gözü yaşlı...Ben kimi sevdim,Kim beni sevdi de gönlümün tahtına bana bunları yaşatan sahip oldu...Beni çelişkiler içinde bırakan,Gündüzümü gecesine katan,Gördüğüm bütün yüzlerde aradığım,Gönlümün Sultanı,Gönül tahtımın Sahibi Benimsediğim,Varlığını bilip yokluğuyla savaştığım ADINI KOYAMIYORUM...BU YAŞADIKLARIMIN VE YAŞATANIN....

KİMSİN SEN???KİM???KİM????
Ara
Mucahid
elinizesaglik cok güzel yazmissiniz
Ara
günahkeçisi
ADINI KOYAMIYORUM...BU YAŞADIKLARIMIN VE YAŞATANIN....

KİMSİN SEN???KİM???KİM????

eline yüregine saglık cok güzeldi
Ara
angel_from_hell
coook guzeldii ellerine saglik
€BeRimSin
Yüreğine Sağlık Canısı ..
orhande
"Yalnız Kadın"rolünü oynuyorum şimdi...Ruhum işkence çekiyor,sensiz sabahlarda...

emeğine yüreğine sağlık
Ara
sonosmanlı
çok güzelde sonu biraz şey gibi olmuş ''kimsin sen'' gora dan alıntı gibi
Ara
chatlaq-cadı@
"İnsan bir çok kişiyi sever ama;yalnız bir yüreği kalbinin tahtına oturtur..yalnız biri yaşar kalbinde....ebediyete kadar..."

süpermiş yhaa... (:
Ara
canı@sı@52
beyendiğinize çook sevindimm okuduğunuz için çook tşk ederim her şey gönlünüzce olsunnn
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Alıntı:"Yalnız Kadın"rolünü oynuyorum şimdi...Ruhum işkence çekiyor,sensiz sabahlarda...Yüreğime bir gelsen,Bir sevsen beni...Ne role gerek kalacaktı,ne de işkencelere...Hiç ama hiç mi sevmeyeceksin beni...

çok hosuma gitti gerçektende .. yüregine saglik Canısı
Tesekkürler ..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seni Seviyorum Kalbim.... (s&s) >As!_M€L€q< 9 1,056 04-14-2022, Saat: 10:44 PM
Son Yorum: wildfang
  seni djseninim 6 521 04-14-2022, Saat: 06:27 PM
  Seni Seviyorum çünkü; (s&s) >As!_M€L€q< 11 1,195 04-14-2022, Saat: 03:42 PM
  seni sevmek mehmetkılıc 2 560 04-14-2022, Saat: 03:36 PM
  sanırım seviyorum.. baglamaci 4 445 04-14-2022, Saat: 10:17 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-08-2024, 08:16 PM