:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lütfen böyle şeyler yapmayalım
sunurk
Dışarıdan foruma gelenler var kişisel resimleri alıyorlar başka işlerde kullanıyorlar. LÜTFEN BÖYLE ŞEYLER YAPMAYALIM!
Ara
Alem-i Sı@r
Evet, haklısın arkadaş bunlar hem resim hemde kişisel yazılarını da alıp değişik alan ve anlamsız işlerde onun adına onunmuş gibi kullanıyorlar. Aslında bunun tüm internette genel anlamda bir resmi takibi ve bunlarla bir polis gibi takib edip bunlarında önlemlerini alan bir yer olmalı. Varmı, ben bilemiyorum ve olmasını diliyorum. Sağol bu uyarı ve açıklaman için!..Teşekkürler.
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Aslında üye olmadan forumda gezilmesinin engellenmesi gerkiyor bence.
Ara
Leader
*Asİ-yÜrEk* Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Aslında üye olmadan forumda gezilmesinin engellenmesi gerkiyor bence.

Herkesin bu forumdan dilediğince faydalanmaya hakkı var. Kimseye bir kısıtlama getirmemek lazım. Niyeti bozuk olan adam istediğini üye olunca da yapabilir.
duyqushh
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkesin bu forumdan dilediğince faydalanmaya hakkı var. Kimseye bir kısıtlama getirmemek lazım. Niyeti bozuk olan adam istediğini üye olunca da yapabilir.

bnce resimlerin çalınmasını engellemek qerekirr bunuda bi şekilde yaparsanız sevinirimmm Smile
Ara
çilekli cuklat
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bnce resimlerin çalınmasını engellemek qerekirr bunuda bi şekilde yaparsanız sevinirimmm Smile

sana katılıyorum tatlım bencede sadece kısısel resımler bolumune gırmelerı engellensın bunuda yaparsanız sevınırız :$ :$
Ara
gabbana
ozaman kimse kişisel resmini koymasın olsun bitsin
Ara
sunurk
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkesin bu forumdan dilediğince faydalanmaya hakkı var. Kimseye bir kısıtlama getirmemek lazım. Niyeti bozuk olan adam istediğini üye olunca da yapabilir.

doğru söylüyorsun
Ara
Yenemuko
resim eklendikçe böyle şeyler olacaktır sonuçta herkes resimimin alınacağını bilir böyle bişey istemeyen zaten resim eklemez ekleyende sonuçlarına razıdır zaten
Ara
sunurk
acaba bu konu kilitlenebilirmi?
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Lütfen Lütfen Lütfen...XP HIÇKIRIK 8 889 12-18-2009, Saat: 12:16 AM
Son Yorum: Leader
  lütfen duygusuzmelek 3 643 12-03-2009, Saat: 11:41 PM
Son Yorum: duygusuzmelek
  Lütfen Son Noktam 8 891 07-14-2009, Saat: 12:04 AM
Son Yorum: Son Noktam