:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YaŞanMış bir oLay..!
duyqushh
Bundan yaklaşık 4-5 yıl önceydi...Ankara'nın Beştepe semtinde yaklaşık 10 katlı bir binada oturuyorduk...

Ben normalde uykuya daldıktan sonra, gecenin belli saatlerinde en az 2-3 kere uyanırım...Uyandıktan sonra tekrar uykuya dalmam en az bi 4-5 dakika alır ...

Neyse yine bir gün yatağıma girip uykuya dalmıştım ve her zaman olduğu gibi gece uyandım... Tekrar uyuma hevesiyle sağa sola dönmeye başlamıştım...Arkamdan çok küçük bir ses geldi ve tam kafamı çevirip kapıya doğru baktığımda odamdan beyaz elbiseli birinin çıktığını farkettim...Kardeşim yan odada olduğu için çok fazla umursayıp korkmamıştım..Nasıl olsa gece lavaboya kalkmıştır, yatağa gitmeden öylesine odama uğramıştır dedim içimden ve bir kaç dakika sonra tekrar uykuya daldım...

Ertesi gün uyandıktan sonra kardeşime ve anneme dün gece ikinizden biri beyaz gecelik giyip mi yattın diye sormadan edemedim...Ama aldığım cevap gerçekten ürkütücüydü...Kardeşim de annem de o gece beyaz gecelik deği de başka kıyafetlerle yatmışlar...

Uykulu bir anda hayal görmüş olmam imkansız...Hala başımdan geçeleri kare kare hatırlıyorum
Bunları yazarken hala tüylerim ürperiyor..Bu alacakaranlık kuşagında başımdan geçen en ürpertici olaydı..

Bu arada, yazdıklarımı tam bitirdiğim anda odamın kapısı tak diye açıldı az önce ..Gerçekten çok tırstım ufff

ALINTI!!!
Ara
ÐŽeşaren
Fena mı fena ..Okurken tüylerim ürperdi : /

Acaba neydi..Benimde basıma öyle bisey geldi
Aradan yıllar gecmesine ragmen hala dün gibi hatırlıyorum ..Sad(

Sağol duygushum ..
Ara
emsal
ayyyyy ayyyy
Ara
beyzarda.38
Abwwww acaba neydi ?
Ara
€BeRimSin
beyzarda.38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Abwwww acaba neydi ?

Böhhh Öcüüüüüü Big Grin
ѕαкℓı@мѕı@η
Göz yanilmasidir diyelim .. Smile

Ne olabilir ki yani ?
Ara
e_c_e_m
ya abi yazmayın bunları nasıl girecem ben şimdi yatağaSad
Ara
M@X
sana sağdan sağdan gelmişler Big Grin
Ara
generals_34
oo aksakallı dede ola bilir sabah uyandığında baksaydın sağa sola sayılar rakamlar varmıyıd Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İNSAN BEYNİNİN GÜCÜ (bu olay yaşanmıştır!!) PaPaTYa_PReNSeS 22 1,751 04-11-2022, Saat: 10:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Iste TURKIYEM...Olay Gercektir. soyle 4 424 04-05-2022, Saat: 10:17 AM
  çin de bir üniversitede gercek bir olay.... soyle 6 764 03-31-2022, Saat: 04:00 PM
  3 garip olay Hasretiim 4 870 06-14-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: YasSmin
  Korkunç bir olay +25 Titreyeceksinizzzz... CReATuRE 16 2,269 06-21-2010, Saat: 02:15 AM
Son Yorum: nofearheart

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 10:29 PM