:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CinLere Küfredersen .. :S:s
duyqushh
'' Biz Mahallece Halk Eğitim Dediğimiz Bir okul Var onun kocaman Bahçesinde Top Oynarız ..
Deli yusuf Doğuş Mert Rıdvan Ramazan Cudi Mico İlker Kubi Berk Fatih Mami Murat Ben feLan..

1 kaç ay Herşey Yolunca Gidiyordu Top Oynardık Eglendrdk Mahalle ARasında FeLan ..

sonra Zamanla Yaz ayı Oldugu için açları kazndktan sonra Kola nın üzerine 3 Harflilerden Konusmak iyi giderdi Biraz Biraz Tırsardı Herkes ..

Deli Ysuuf Dediğimiz Bu arkadaşımız Yok oyle Bir şey Bizlere Dokunmazlar Bişe Yapamzlar Felan [ 3 Harflilere Diyor ) BaşLadı 3 HarfLilere Küfür Etmeye ..

5 dk oldu 1 0dk oLdu Bize diyor bakın küfür ediyorm bir şey yok .. BaşLadı gene küfrlere Sonra Biz onu Deli dedik Kendi Haline Bıraktık Arkamızı Dnduk Konsumaya basLadık Bi baktık ki Deli Yusuf Yavas Yavs Havaya Kalkıyor ..
Tabi Biz O Arada Tırstık Yusufda BaygınLık Geçirdi Geçircek Gözler Gidiyor Hepimiz Yavas Yavas ve snrada Hızlı bir Biçimde Koşarak Kaçtk Sadece Doğuş ve Mert Kaldı Yusuf un en samimi Arkadasları Biz Mahallede otururken 3 4 Saat sonra Geldiler Ve Yüzleri Bembeyaz Şok içinde Yusuf u Hastaneye Kaldırdgını Ve bir kaç Yeri Kırldıgını söylediler .. olayın Nasıl oldugnu sorunca .. Şok u Atlatınca Soylediler..
siz Gittikten Snra Yusuf u Havadan Yere Bırakıp Attılar ama Elli nasL kırldı Onu anLamdk diyince Küfür Etmemin Cezasını BuLdu diye Anımsadık .. '

ALINTIDIR.....
Ara
play-54
Valla Bnde tırsarım Big Grin Gusel Paylasımdı Tşkler Big Grin
Ara
Qetesh
Bu anlatılan ne kadar gerçek bilmiyorum ama cinler var...
Ara
dj_FoRzA
duyqushh MaHVeTTiN Bizİ Beee şÖLE iÇ açıcı BişİLEr PaylaŞŞsana SadSadSad UyUyamam walla BEn Bu GeCE Big Grin
Ara
Qetesh
Gel bu gece benim yanımda yatBig GrinBig Grin
Ara
dj_FoRzA
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Gel bu gece benim yanımda yatBig GrinBig Grin

Yok BAba Ya O daha SAKAt Big Grin BEn En İyisi O Tür KONULArı OKUMaya dewam EdeMBig Grin
Ara
Qetesh
Bu konuyu okuyupta gece uyuyamam diyen bayanlarBig Grin ... Bekliyorum Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
dj_FoRzA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:duyqushh MaHVeTTiN Bizİ Beee şÖLE iÇ açıcı BişİLEr PaylaŞŞsana SadSadSad UyUyamam walla BEn Bu GeCE Big Grin

napim arkadaşlar sizin için hep en iyisini ve hep bilinmesi gereken konuları seçiorummm Big GrinBig Grin
Ara
duyqushh
Qetesh Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bu konuyu okuyupta gece uyuyamam diyen bayanlarBig Grin ... Bekliyorum Big GrinBig Grin

:yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
Qetesh
duyqushh Adlı Kullanıcıdan Alıntı::yikildim: :yikildim: :yikildim:

Hiç korkmuş gibi görünmüyonTongue
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 05:41 PM