:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A??K?MmMm!!!!!
The_SkiLLeD
A??K?M AmA A??K oLDu?uM Ki?i BeNiM OnA A??K oLDu?uMu BiLMiYo Ve 0 Ki?i BeNiM SaMiMi BiR ArKaDa??MMM:S:S:S:S:S:S:S:S
YoRuMm LaR?N?Z? ?sTiYoRuMmMm L?TFeNnNn!!!!!
Ara
Tam1_MaynaK
O na açılmak mı istiosun ..?
Ara
The_SkiLLeD
AsLıNDa Ne İsTeDiĞiMi Bi BiLSeMm:S ÇoK KöTü BiR DuRuM Allah KiMSeNiN BaSıNa VeRMeSiN
Ara
Tam1_MaynaK
Amin wallah ! Ama sölesen bi çözüm bulmaya çalışırdık Smile
Ara
The_SkiLLeD
KoNuŞMaK İsTiYoRuM AmA ArKaDaŞLıĞıMıZıN BoZuLMaSıNıDa İsTeMiYoRuM SoNuÇtA İyİ BiR ArKaDaŞıM OFfFfFfF Ne YaPaCaĞıMı BiLmİYoRuM KaFaM ÇoK KaRıŞıK

LüTFeNn BaNa YaRdIm Edİn!!!!!
Ara
Tam1_MaynaK
önmli olan kısda san akrşı bo diil mi bunu hareketleriyle anlamaya çalış sonrada eer diilse bi süre sölemzsin yakınlaşırsınıs sra da söelrsin derim men !!!
Ara
UyuZBiShey
yusuf git atla olm sende kurtul ecemde Big Grin
Ara
..TuuCe..
yaa arkada$ımm sen kötü bi durumdasın yaaa Sad
bnce bu duyguLarndan wazgecmeye caLı$ yada arkada$Lıgının bozuLma riskini göze aL..
eger ondan oLumsz bi$ey geLrse sanırım hiçbi$ey eskisi gibi oLmaz..
ya kusura bakma birz iç karartıcı konu$tm ama anLatabiLdm mi..?
Ara
The_SkiLLeD
TuUcE'CiM SAoL ZaTeN BeN De BuNDaN KoRTuĞuM İçİn KoNuŞmaK İsTeMiYoRuM AmA YETER KoNuŞCaM...
ErDeM ZaTeN OlCaK O, Ya AtCaM KeNDiMi YaDa MuTLu Ve MeSuT BiR İlİŞkİYe SaHiP OlCaM Tongue

(ArKaDaŞLaR BeN GüNDüZLeRi ÇaLıŞTıĞıM İçİn FoRuM Da FaZLa OnLiNe OlAmIyOrUm KuSuRa BaKmAyIn KoNuLaRı BiRaZ GeÇ TaKiP EdİyOrUmSad... )
Ara
UyuZBiShey
abi dedim sna okadar baqh bu kıs milleti böle hepsi cadı işte forumlarda var cadı o yetmiyomus gibin dısardada karsımıza cıkyıo bırak artık git söle baqh yoqhsa ben söleyem Big Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 08:35 AM