:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk mı takıntımı ?
Namasaki
Arkadaşlar size bir konu hakkında size danışacağım,ben bundan 2,5 ay önce sevgilimden ayrıldım.Hayatımda ilk defa aşık oldum vede 2,5 aydır hiç bir şekilde görüşmüyoruz ben ondan bunu istedim benden ayrılınca onu unutmamın tek yolunun benimle iletişimini kesmesini söyledim,oda öyle yaptı.Gerçektende tek yolu buydu unutmamın.Ayrılalı 2,5 ay oldu ve ondan hiç bir şekilde haberim yok.Şimdi sürekli aklıma anılarımız geliyor,güzel günlerimiz ve yanına gitmek istiyorum.Her gece aklıma geliyor,o benden ayrıldığı için bende takıntı olabileceğini düşünüyorum.Bunu nasıl anlayabilirim sizce ?Sorum size saçma gelebilir bunun için kusra bakmayın,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Ara
günahkeçisi
ilk defa aşık olup ayrıldıgın için böyle olması gayet normal bence sen sadece farklı şeylerle ugraş we onu hatırlamamaya çalış senin için en iyisi bu olcak onun hayatında olmadıgına tamamen inandır kendini Wink
Ara
Namasaki
Zaman geçiyor,ama içimdeki duygular geçmiyor.Gerçekten garip bi durumdayım.Unutulması bu kadar olmamalı.Tavsiyeye ihtiyacım var gerçekten yolumu kaybettim...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 02:02 AM