:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aşk Bana Çok Uzak:
Firari Fırtına
Demekki rastlantılar olmuş aşk adına ,

O zaman aşk bana uzak deme , suçu kendine ara . Neden hüzünler oldu ki ? de kendi kendine . Yada olayları derinlemesine inceler , nerde hata var bi bak ....

Sevg ...
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Galiba haklısın abi hata bende olabilir bana arkadaşlar seven insan karşısındakine asla seni seviyorum diyemez derlerdi bende hadi ordan derdim oysa onlar haklıymış.
Ara
Firari Fırtına
Hatanı düzelt o zaman .........
Ara
_AL0n3_
yaa aşk kimseye uzak deiLdir sen ona uzaksındır.ayrıca aşık olmak senin isteminLe gerçekLeşen bişey deiLdir.o yüzden oLup oLmamasını sorguLaman yaLnış bence.kendinide üzme bigün ansızın yaşarsın.şuan aşk olup olmadıqını anlayamıosun ama bence gerçek aşk olduunda böyle bi ikilemin olmazz Smile
Ara
*Asİ-yÜrEk*
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yaa aşk kimseye uzak deiLdir sen ona uzaksındır.ayrıca aşık olmak senin isteminLe gerçekLeşen bişey deiLdir.o yüzden oLup oLmamasını sorguLaman yaLnış bence.kendinide üzme bigün ansızın yaşarsın.şuan aşk olup olmadıqını anlayamıosun ama bence gerçek aşk olduunda böyle bi ikilemin olmazz Smile

Teşekkürler kardeşim sende haklısın...
Ara
ѕαкℓı@мѕı@η
Ask vardir.. Smile

Ama yanlis zamanda yanlis yerlerde aramamak lazim Hatta aski aramamk lazim ..

Ask aranipta bulunacak birsey degildir Ozaman adi ask olmazdi demi (:

Birgün insallah Seni mutlu edecek gercek aski yasatacak birisiyle karsilarsin ve cok mutlu olursun .. (:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Teşekkürler EMİNE.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  yardımcı olun bana _EdQli_ 8 785 04-14-2022, Saat: 03:36 AM
Son Yorum: wildfang
  peki bana kim çare bulacak romantiq_exelance 21 1,708 04-12-2022, Saat: 07:37 PM
Son Yorum: wildfang
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim
  yardım edin bana !!! :( fElAkEt 21 2,074 08-07-2009, Saat: 10:17 AM
Son Yorum: Qetesh
  yardım edin bana Emrah4oo 10 1,396 06-19-2009, Saat: 05:03 PM
Son Yorum: Emrah4oo

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 09:28 PM