:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cep Telefonu Yasak
Sessiz Gemi
Cep telefonu yasak:
Birgün bir belediye otobüsünde gidiyordum (yesil olanlardan yani cep telefonu ile konusulmasi yasak olan otobüs),neyse adamin birinin cep tel çaldi we adam konusmaya basladi belirli bir süre geçtikten sonra bir bayan adamı uyardı lütfen cep telefonunuzu kapatınızz diye, adamda gayet sakin bir sekilde konustugu kisiye bu otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara dedi... (ve inanamazsiniz otobüstekiler gülme krizine
girmişti
Ara
€BeRimSin
Alıntı:[b][SIZE=3]Otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara
[/SIZE]
[/b]

Süper ya :yikildim: Off öldüm valla gülmekten .. Big Grin Big Grin Big Grin
siyah_kelebek
yurdum insanı işte ne etcenn:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
*Asİ-yÜrEk*
Yurdum insanı beklenir birşeyde yapamazsın ki...
Ara
çilekli cuklat
heheheheheheheh Big Grin Big Grin Big Grin koptummm yhaa
Ara
_AL0n3_
:yikildim::yikildim:
zekasına hayranım :tolga:
Ara
speedy_girl
Big GrinBig Grin :yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
Seyduna
ovv süper..SmileSmile
Ara
Leader
Zaten adamı karşıdaki kişi aramış. Tekrardan kapatıp araması neyi değiştirecek ki ? Bi espri yapmak istemiş ama oda olmamış. Bence gerçek olmayan bir uydurma hikaye bu Smile

Sessiz Gemi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Cep telefonu yasak:
Birgün bir belediye otobüsünde gidiyordum (yesil olanlardan yani cep telefonu ile konusulmasi yasak olan otobüs),neyse adamin birinin cep tel çaldi we adam konusmaya basladi belirli bir süre geçtikten sonra bir bayan adamı uyardı lütfen cep telefonunuzu kapatınızz diye, adamda gayet sakin bir sekilde konustugu kisiye bu otobüsde cep telefonu ile konusmak yasakmis ben telefonu kapatıyorum sen ara dedi... (ve inanamazsiniz otobüstekiler gülme krizine
girmişti
PCKoPaT
Leader Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Zaten adamı karşıdaki kişi aramış. Tekrardan kapatıp araması neyi değiştirecek ki ? Bi espri yapmak istemiş ama oda olmamış. Bence gerçek olmayan bir uydurma hikaye bu Smile
1 kere de haklı olma yaBig GrinBig Grin
Âh be.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-28-2024, 07:08 PM