:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
metalciyiz Diye SATANİsT miyiz?
chatlaq
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben onları aynı kefeye koyuyorum demedimki sadece tipleri onlara benziyor ifadesini kullandım bende demekdimki benim sevgime ihtiyaçları vardiye sadece kendi fikrimi belirttim o kadar yazımın sonunda da saygı gösteririm fakat sevmem ifadesini kullandım konuyu farklı tarafa çekmeyin derim

Big Grin

ßaK Şimdi ..

" ßén onLaRı HiÇ SévmiyoRum Satanist oLmaSaLaRDa Sataniste benziyoRLaR " dedin yanLıŞ mı ?
İşte Çoğu sataniste benzio demedin ya da işte misaL %80'i sataniste benzio demedin .. BenziyoRLaR dedin

sen böle diincede herkesi aynı kefeye KoymuŞ oLmuomusun ? ßence oLuosun

Diyemezsin zaten evet kendi görüşün O işte bende zaten sevginede ihtiyacımız yok Dedim ßelirttim ..

Sén ßenim dediKLéRimi iyicé ßiR anLa da öyLé yoRum yap Smile

ßu aRada zaten Konuyu ßi yere ÇéKméK isteyen yoK ..

açıkCa anLattım senin Kapasitene göRé UmaRım dediklerimi anLayaßiLiRSin .. ßu sefer ..
GéRÇi daha kendi söylediğin şeyleriN anlamını Çıkaramıyosun ya neyse ..

Smile
Ara
chatlaq
only(offline) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin Big Grin asfdsafasf güzel cevap ^^

DanKé Confusedmiley16: Tongue
Ara
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Big Grin

ßaK Şimdi ..

" ßén onLaRı HiÇ SévmiyoRum Satanist oLmaSaLaRDa Sataniste benziyoRLaR " dedin yanLıŞ mı ?
İşte Çoğu sataniste benzio demedin ya da işte misaL %80'i sataniste benzio demedin .. BenziyoRLaR dedin

sen böle diincede herkesi aynı kefeye KoymuŞ oLmuomusun ? ßence oLuosun

Diyemezsin zaten evet kendi görüşün O işte bende zaten sevginede ihtiyacımız yok Dedim ßelirttim ..

Sén ßenim dediKLéRimi iyicé ßiR anLa da öyLé yoRum yap Smile

ßu aRada zaten Konuyu ßi yere ÇéKméK isteyen yoK ..

açıkCa anLattım senin Kapasitene göRé UmaRım dediklerimi anLayaßiLiRSin .. ßu sefer ..
GéRÇi daha kendi söylediğin şeyleriN anlamını Çıkaramıyosun ya neyse ..

Smile
tip olarak satanistlere ben ziyor ve söyledigim arkasındayım ve bunuda inkar etmiyorum ben görünüş olarak benimsedim kişilik olarak degil iyi olanlarıda var kötü olanlarıda var
Ara
chatlaq
ilk olarak biraz daha düzgün dikkat ederek yazsan sölediklerini eklere dikkat etmiosun sanırım garip oLuyoR anLayamıoRm .. Smile

tmm ya Kasma sen kendini Daha fazLa bence .. ßi dahaKine daha düzgün yorumLaR yapta Kasılma ßöyLé SmileSmileSmile
Ara
casus021
kasıldıgım yok kardeşim
Ara
chatlaq
ÇoK ßeLLi oLuO zaten kasıLmadığın abiciğim Smile

neYsé yHa taRtıŞmayaLım artıK AriFé aRiFé Tongue
Ara
€BeRimSin
Döğüşmeden oynayın ayıp ayıp .. Big Grin
casus021
chatlaq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ÇoK ßeLLi oLuO zaten kasıLmadığın abiciğim Smile

neYsé yHa taRtıŞmayaLım artıK AriFé aRiFé Tongue
kardeş sizi kırdıgım için özür dilerim
Ara
only(offline)
konunun bu noktalaara varcağını sanmıyordum Tongue neyse metalciyiz ama satanist değiliz Tongue
Ara
chatlaq
casus021 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kardeş sizi kırdıgım için özür dilerim

KırıLDığımı Kim söyLéDi Ki :S Smile
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 01:58 PM