:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
hayır kalkmamalı..
55.56%
5 55.56%
evet kalkmalı..
44.44%
4 44.44%
Katılımcı sayısı: 9 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
ѕqρα кJмя
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kolaysa herşey neden çabalasınki insanlar neden birilerii gece uyanıp şimdi başkaları 10 soru çözüyor uykuyu haketmiyorum onları geçmeliyim diyorki aptalmı bu insanlar değil onlar sadece yaptıkları işi hakkıyla kazanmak isteyenler ÖSS gerçeğini kabullenmiş ve hayatını buna göre yönlendirmiş kişiler siz önce insanınızı eğitin..

pekiii,

bi insan çalışır yapar eder karalar çizer,

ya unutursa ?

bunu hiç düşündün mü?

veya çok bildiği,çok daha fazla çalıştığı yerlerin çıkmadığını düşün sorularda;

napsın şimdi bu?

'Anne çalıştım ama çalıştığım yerlerden çıkmadı.' mı desin annesine?

Benim 8 aylık,hadi düz hesap 1 yıllık;

kimya bilgim;biyoloji bilgim,mat bilgim,fizik bilgim 3 saatte mi gizli?

madem 3 saatlik basit konular bunlar;

bizde son sınav gününden bi gün önce işleyelim 3 saat ders,bi gün sonra çözelim çatır çatır soruları
Ara
MaNeSiA
kendimden örnek vereim

lisedeyken kitabımız vardı ankaradan getirtmişti öğretmenimiz bayaa pahalıydı annemin yarım maaşı kdr (hacettepe ing dili edebiyatı 2. sınıf öğrencilerinin kitabı) bis bu kitaptan çalıştık dersi 80 85 arasında net çıkardım

adamlar bana 2. sınıfta göreceğim derslerden sorular soruyor ben bunları biliosam ztn okumama gerek yok
ama eğer okuyacaksam onları bilmemede imkan olmamalı?

ilerde öğreneceğim şeylerden sorumlu tutulmak hangi adalete sığar
hangi hakim buna ceza biçer hangi gönül katlanır buna
Ara
chuLsuzz péri!
kalksın bence yha...
Ara
Egitim
bencedeeeee
Ara
_AL0n3_
püFf sanqi bzm dememizLe oLuoo
yıLLarDır herkes bas bas baqırıoo ama haLa kaLktıqı faLan yok
bu kadar sıkıntıyı kmse haketmioo
Ara
MaNeSiA
_AL0n3_ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:püFf sanqi bzm dememizLe oLuoo
yıLLarDır herkes bas bas baqırıoo ama haLa kaLktıqı faLan yok
bu kadar sıkıntıyı kmse haketmioo
eğer herkes böle düşünüp susarsa herşey olduğu gibi gider

gençlerimis (bende dahil) düsene öle bi alışmışıski değiştirmek bi yana değiştirmei aklımıza bile getirmiors

bis bu yüsden kaybetmeye mahkumuz
Ara
Egitim
ama herşey sanki cok yakında degişcekmiş gibi. bu kadar konsumalar, bu kadar anlatılmalar bos olmamalı, cunku demokrasi var Türkiye'de...
Ara
_AL0n3_
eeT öLe Sad
biz aLışmasakta onu yapmak zorundayız
sonçta sen ne kdar doqruluqunu kabL etmesende o sınav bi qün karşna çıkıo her qün onun sTresini taşıosun
kendnn bişeLer yapman qerektiinin farknDasn onu da qeçtim aiLenin çevrendeKiLerin bekLentiLeri bazı şeyLeri kabuLLenmeni gerekTirio enazndan hayatta tek başna savaş verebLmen için
Ara
ѕqρα кJмя
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:eğer herkes böle düşünüp susarsa herşey olduğu gibi gider

gençlerimis (bende dahil) düsene öle bi alışmışıski değiştirmek bi yana değiştirmei aklımıza bile getirmiors

bis bu yüsden kaybetmeye mahkumuz

kova farkı,

kovalar özgürcüdür,baş kaldırıcıdır Tongue

ben ve sen ve bizim gibiler bu sisteme karşıyız,tepkimizi de getiriyoruz getiricez de Tongue

biz yandık,diğerleri yanmasın
Ara
kı@ymı@k=)
ѕqρα кJмя Adlı Kullanıcıdan Alıntı:pekiii,

bi insan çalışır yapar eder karalar çizer,

ya unutursa ?

bunu hiç düşündün mü?

veya çok bildiği,çok daha fazla çalıştığı yerlerin çıkmadığını düşün sorularda;

napsın şimdi bu?

'Anne çalıştım ama çalıştığım yerlerden çıkmadı.' mı desin annesine?

Benim 8 aylık,hadi düz hesap 1 yıllık;

kimya bilgim;biyoloji bilgim,mat bilgim,fizik bilgim 3 saatte mi gizli?

madem 3 saatlik basit konular bunlar;

bizde son sınav gününden bi gün önce işleyelim 3 saat ders,bi gün sonra çözelim çatır çatır soruları

bende geçtim o yollardan mertimmm Smile öyle dediğin gibi olmuyo.. senin yapman gereken sadece çalışmakk çalıştığım yerden çıkmadıı demek sadece bir bahane yok öyle bişey onun kadar saçma bi cümle duyamazsın ömründe kimse sana çıkmicak yerleri çalış diye göstermez yapmayın Allah aşkına adam gibi çalışırsann her türlü geçersinn sebepleriniz biraz ttuarlı olsun lütfen tekkk sorun çalışmamak ve çalışmamanızın sonuçlarına bahaneler üretmek.. unutmak nedir yani heyecandan mı unutuyor insan .. heyecan zihin açar nedense öyle biliriz biz.. konular basit oldukça basit onu zorlaştıran sizlersiniz ve bir günde öğretmeye kalkarlarsa cacık olur beyniniz oda yararınızadır ama yine öğrenciler olarak kulp bulma hakkımızı sonunsa kadar kullanıyoruz..
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 490 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 707 04-10-2022, Saat: 12:18 AM
  Evmi Yoksa Arabam?? PrinceSs 24 1,029 04-06-2022, Saat: 03:39 PM
  Kalabalık yerdemi yoksa sakin yerdemi yaşamak istersiniz sunurk 6 587 05-21-2009, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: angel_from_hell
  sevgılınızlemı yoksa kankanızlamı daha cok zaman gecırıyosunuz chuLsuzz péri! 16 825 10-11-2008, Saat: 05:30 AM
Son Yorum: TiFFi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:36 AM