:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
hayır kalkmamalı..
55.56%
5 55.56%
evet kalkmalı..
44.44%
4 44.44%
Katılımcı sayısı: 9 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:öss ?

çok saçma acilen ve kesinlikle kalkmalı

MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:görüşüne saygı duyuyorumWink

snde benimkine duy olurmu:?

MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben hakettiğimi bildiğim için kalkmalı haketmeyen?

kim neden ii birşeyi haketmesinki?
ben iki kere kazanıp gitmedim sevmediğim bölümler die
ben bunu yaşadım benden sonrakiler yaşamasınWink

rapunzel Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kalkmalı çünkü hakedipte gidemeyen var.her üniversite kendi sınavını kendi yapsın SmileSmile

MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ztn okullar yapıo sınavı o kdr sınav geçmişim 12 yıl boyunca
12 yılda öğrendiklerimin hepsini 3 saatte nsl ispatlaım?

Neden kalkmalı Hıc Bı sey Bılmeyen DıngıLLEr ELını KoLu8nu SALLaya SAlLaya Gırsın dıyemı Unıye Herkes Unı Okusun Sloganınız Bumu..?

Bence Sacma..Dunyanın kanunun bu gucsuz hep ezılır sınav bı olcudur gucluysen okursun zayıfsan öLur..Smile

Doganın kanununa aykırı kardesımö oss nın kalkması Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
MaNeSiA
doğanın kanunu?

ben şimdi kaç yıldır para biriktiriorm neden?
ybncı dil eğitimi aldım ve yapmak istediğim iş ea olduu içn bi kaç sene sonra öss sınavına girmeden kıbrısta istediğim bölümde okuyacağım

adalet kanun bumu?
yıllarca birktirdiğimi kanun için harcamammı?
gece gündüz çalışıp iki kuruş biriktirip saçma sapan birşey için harcamak adaletse ben almayayımSmile
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:doğanın kanunu?

ben şimdi kaç yıldır para biriktiriorm neden?
ybncı dil eğitimi aldım ve yapmak istediğim iş ea olduu içn bi kaç sene sonra öss sınavına girmeden kıbrısta istediğim bölümde okuyacağım

adalet kanun bumu?
yıllarca birktirdiğimi kanun için harcamammı?
gece gündüz çalışıp iki kuruş biriktirip saçma sapan birşey için harcamak adaletse ben almayayımSmile

Okudugun okul Ozel...? oss Sınavı % 90 Dev:Let kurumALrı Icın Yapılır Benım kardesımde.. Kırbrısta Okuyo..Kı Benım Babam SeneLık Kazandıgı Paranın 3 Katının Onun Egıtımı Icın harcıyo..?

Ama Bu Sızın oss kalksın demenıze n eden degıl..

Bende ozel okuyacam ama oss kalksın demedcım..Eger ıuyı egıtım alırsan gıodersın..Ben oss gırıpte mıllyonlarca salak gordum..Benım arkadaslaırm oss de tam puan alıp soln sınıfı dort sen okudu ...

Ama ben yınede kalksın dmeıyorum..SmileSmileSmile
Ara
Egitim
Bence kalkmalı. Şuan Yurt Dışında Türkiye'deki oldugu gibi hiçbir sınav sartı yoktur... Çalısan Hep Kazanır...
Ara
MaNeSiA
ben iki kere kazandım şans eserimiydi bu başarı?

hayatımdan gitti 2 yıl koskoca iki yıl(ömrümün 10da biri) kaçırdıklarımın farkında değilim
daha 2 5 10 yıllar gitmesin
Ara
EndLess
Egitim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence kalkmalı. Şuan Yurt Dışında Türkiye'deki oldugu gibi hiçbir sınav sartı yoktur... Çalısan Hep Kazanır...

Neden yurt dısı kazansın dıye mı..?

Oranın egıtımı buranı9nkınden ıyı degıl ama orda oss yok bu bızım vatandasımızı cezbedıyo.. Ney7s ebu konuyu tartısmayla cozemeyız..SmileSmile)
Ara
EndLess
MaNeSiA Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben iki kere kazandım şans eserimiydi bu başarı?

hayatımdan gitti 2 yıl koskoca iki yıl(ömrümün 10da biri) kaçırdıklarımın farkında değilim
daha 2 5 10 yıllar gitmesin

3 Sene Kazan dım..Ama Gıtmedım..?

hemde hıc bır hazırlık yapmadan..ama bak kazanmıssın demekkı oss olsaedab kazanıyomususnm ..SmileSmileSmile
Ara
MaNeSiA
ama sevdiğim yapmak istediğim meslek?
Ara
kı@ymı@k=)
Egitim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bence kalkmalı. Şuan Yurt Dışında Türkiye'deki oldugu gibi hiçbir sınav sartı yoktur... Çalısan Hep Kazanır...

burası Türkiye arkadaşım bir yığın cahil insan var ve birileri bunları ayıklamak zorunda başka ülkeler eğitimi vermiştiir insanlar daha mantıklıdır ve ona göre sistem uygulanır o kadar insan kendileri için çekmez bu çileyi biliyosunki soruları hazırlayan insanlar uzun süre dışarıyla iletişime geçemiyolar zevk için değil daha kaliteli bir gelecek için beğenmeyen gitsin başka ülkelerde okusun!!
Ara
Egitim
EndLess Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Neden yurt dısı kazansın dıye mı..?

Oranın egıtımı buranı9nkınden ıyı degıl ama orda oss yok bu bızım vatandasımızı cezbedıyo.. Ney7s ebu konuyu tartısmayla cozemeyız..SmileSmile)

Yurt Dışı kazanasın diye degil ama yurt dılında egitimini tamamladıktan sonra Türkiye'de istedign heryerde basarı saglaman mümkün. Suan Türkiye'de öss kaldırılsa yurt dışı degil bizim ülkemiz daha cok kazanır. Çünkü kimsnein önunde bir engel olmayacagı için, herkes basarı sarfetmek için bişeyleri cabalayacaktır, umuyorum ki bi yerlerde bi basarıyı elde edeceklerdir. nasıl yurt dısında herkes bi basarı elde ediyorsa, tr de de aynısıo olacaktır...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 491 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 707 04-10-2022, Saat: 12:18 AM
  Evmi Yoksa Arabam?? PrinceSs 24 1,029 04-06-2022, Saat: 03:39 PM
  Kalabalık yerdemi yoksa sakin yerdemi yaşamak istersiniz sunurk 6 587 05-21-2009, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: angel_from_hell
  sevgılınızlemı yoksa kankanızlamı daha cok zaman gecırıyosunuz chuLsuzz péri! 16 825 10-11-2008, Saat: 05:30 AM
Son Yorum: TiFFi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 11:14 AM