:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
hayır kalkmamalı..
55.56%
5 55.56%
evet kalkmalı..
44.44%
4 44.44%
Katılımcı sayısı: 9 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
öss kalkmalımı yoksa kalkmamalımı?
ÇiLeK

Nediyelim Kalkmasın.....
Ara
iLLeth.!
şimdi kesin kaldırırlar.. :yikildim:
Ara
_jeje_
anketime katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. p.tesi münazaramız var okulda o yüzden bu anketi açtım.. yorumlarınızı ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşkürler....
Ara
ѕqρα кJмя
кıумıк=) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bende geçtim o yollardan mertimmm Smile öyle dediğin gibi olmuyo.. senin yapman gereken sadece çalışmakk çalıştığım yerden çıkmadıı demek sadece bir bahane yok öyle bişey onun kadar saçma bi cümle duyamazsın ömründe kimse sana çıkmicak yerleri çalış diye göstermez yapmayın Allah aşkına adam gibi çalışırsann her türlü geçersinn sebepleriniz biraz ttuarlı olsun lütfen tekkk sorun çalışmamak ve çalışmamanızın sonuçlarına bahaneler üretmek.. unutmak nedir yani heyecandan mı unutuyor insan .. heyecan zihin açar nedense öyle biliriz biz.. konular basit oldukça basit onu zorlaştıran sizlersiniz ve bir günde öğretmeye kalkarlarsa cacık olur beyniniz oda yararınızadır ama yine öğrenciler olarak kulp bulma hakkımızı sonunsa kadar kullanıyoruz..

açıkcası şunu söylim,

artık çalışan bile adam gibi bi iş bulamıyor.

açıkta mühendis onu bırak öğretmen dolu

maaşlar çok düşük,Türkiye standartlarındayız normaldir diceksiniz de olmucak işte..

sen oku; 16-17 yıl al maaş en fazla 2 milyar.

nedir bu yani?

senin 20 yılın aylık 2 milyarda mı saklı?

ayrıca çok alakasız saçma sapan dersler var.

ben biyoloji okumayacaksam mesela ya da ona ait bi meslek düşünmüyosam bile yine de o konuları görüyorum.

ve biyoloyiji bilirsiniz,lâtin kelimeler dolu sonrasında kafam oluyor çorba.

bizim temelden almıyorlar işi.

önce atıyorum seçersin mühendislik onun üstüne okursun; Fiziktir,matematiktir filân

veya ne bileyim seçersin doktorluk okursun Biyoloji..

biz temeli sağlam yapmadan üstüne kat çıkıyoruz ve bize getirisi %40 oluyor en fazla,

tek olumlu yanı genel kültür bilgin artıyor
Ara
rapunzel
zaten sana diploma veriliyor onunla değerlendirilsin ne olacak sanki,hem salak olanlar okuyamıyor mu parayı basıp herkesten daha iyi bir meslek sahibi oluyor.ve atıyorum lisede meslek okuyanların şansı daha zor ve sınavda çıkan bazı dersleri görmüyor ve o kadar saçma bir sistem ki istediğin bölümü seçemiyorsun çünkü puan kırıyor.
Ara
iLLeth.!
mert beenmiosan s..r get olum memleketten..Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İnsan hayatını kendisimi yazar yoksa onu iten hayallermi? PrinceSs 6 490 04-10-2022, Saat: 03:31 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben çok güzelim diyen mi güzeldir yoksa ben çok çirkinim diyen mi? Sizce hangisi? PrinceSs 17 707 04-10-2022, Saat: 12:18 AM
  Evmi Yoksa Arabam?? PrinceSs 24 1,029 04-06-2022, Saat: 03:39 PM
  Kalabalık yerdemi yoksa sakin yerdemi yaşamak istersiniz sunurk 6 587 05-21-2009, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: angel_from_hell
  sevgılınızlemı yoksa kankanızlamı daha cok zaman gecırıyosunuz chuLsuzz péri! 16 825 10-11-2008, Saat: 05:30 AM
Son Yorum: TiFFi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 01:55 AM