:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BSH, bulaşık makinesi ikinci hattını açtı, 100 kişi aldı
d€n!z kısı
6422443.jpgBSH Ev Aletleri’nin Çerkezköy tesislerinde faaliyet gösteren bulaşık makinesi fabrikasının 2. üretim hattı hizmete girdi.

Şirketten yapılan açıklamada, büyümekte olan bulaşık makinesi pazarındaki talebi karşılamak amacıyla 2. üretim hattının açıldığı belirtilerek, yeni üretim hattıyla, fabrikanın üretim kapasitesinin iki katına çıkarılarak, yıl sonu itibariyle 800 bin birime yükselmesinin hedeflendiği kaydedildi.

Çok önemli konumda

Açılışta yeni yatırımla ilgili bilgi veren BSH İcra Kurulu Üyesi Markus Löffler, 2007 yılında faaliyete geçen fabrikanın, üretim kalitesi ve çalışan verimliliğiyle, kısa sürede BSH Grubu içinde çok önemli bir konuma geldiğini, özellikle Türk pazarında marka ve ürünlere gelen talebin, planlananın iki katı olduğunu vurguladı. BSH Bulaşık Fabrikası Direktörü Jörg Ulrich, fabrikanın çok kısa sürede böylesine başarılı bir performans sergilemesinin kendilerini onurlandırdığını dile getirdi.

100 kişi işe aldık

İkinci üretim hattının açılmasıyla birlikte, İspanya, İngiltere, İtalya, Fransa, İsrail, Güney Afrika, Dubai, Arabistan, Avustralya, Brezilya ve Kore;ye yapılan ihracatın devam edeceği, yeni geliştirilen teknoloji sayesinde, değişik voltaj ve frekanslarla Asya ve Güney Amerika gibi yeni pazarlara açılmanın yeni hattın hedefleri arasında bulunduğu duyuruldu. BSH Bulaşık Makinesi Fabrikası’nda üretime geçen yeni hat kapsamında 100 kişilik ek istihdam yaratıldığı belirtildi.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  2007, ikinci “Dünya Mevlana Yılı” oldu Pessimist 1 537 04-11-2022, Saat: 01:25 PM
Son Yorum: wildfang
  Rüyalarımı çaldılar diyerek dava açtı roket55 6 705 04-11-2022, Saat: 12:09 PM
Son Yorum: wildfang
  Taksiciler saldırı sonrası yüksek paralar aldı !! Ç@irkin 0 517 06-29-2016, Saat: 12:20 PM
Son Yorum: Ç@irkin
  1.7 milyon kişi YGS'de ter dökecek LoRaSiMa 1 550 03-27-2011, Saat: 12:03 PM
Son Yorum: history
  Daha kendisi çocuk! 15 yaşındaki kız, ikinci bebeğini doğurdu.. MaSaL 0 386 04-21-2010, Saat: 02:58 PM
Son Yorum: MaSaL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 06:10 AM