:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
..bu Da Roseden .....
ROSE
?u Yorgun Kalb?m Nelere Ali?madik? Nelere......az Gel?r ?ikan Yanginlar,kopan Firtinalar,kara Z?ndanlar,y?ce Da?lar.....ben Ali?tim Bununla Ya?amaya Ama Der?nlerde B? Yerlerde B? Ses Var Bana D?ok? Yeter Artik Kurtar Kend?n? Bu Yorgun Hal?nden....haps Eylem???m Kend?m? A?ka,sevg?ye,her?eye.....ah Rose Ah Kend?n? Kandiriyorrsun Sende B?l?yorsun Sende Her?ey?n Farkindasin Ama Kiramiyorsun Z?nc?rler?n?...had? B? ?i?lik At Had? B? El Salla Hayata ..belk? Ses?n Duyulacak..belk? Durulacak Dalgali Den?zler?n????had? B? ?ans Ver Kalb?ne Ve Sana ...d?nde B? Bak Neler Bekl?yor Sen? Neler??korkuyorummmmm....korkma Rose B? G?n Sende Kazanacaksin.bu Hayatin Gal?b? Sen Olacaksin ! Had? Durma Sava? D?yor Bana.. Ya B? G?n T?ken?rde B?tersem ????hayirr Rose Hayirrr!!!!b?tmez T?kenmez Hayaller,?m?tler,a?klar,sevg?ler Ve En ?neml?s? Sen.......
Ara
Firari Fırtına
Herşeyin en güzeli olacak inşallah ...Az sabır....
ROSE
aminnn demekten başka bişi gelmio aklıma ............
Ara
YARGIÇ
Kuzen alışma hiçbirşeye alışmak çaresizliktir çaresizce kabullenmek en güzeli savaşmak korkmak anlamsız bence çığlıklarını hiç saklama kuzen bağırmaktan haykırmaktan asla vazgeçme savaştıkça başarıya yaklaşırsın.....
Ara
ROSE
elimden geldiğini yapmaya çalışıom kuziimm hayat çok acımasız be kuzim düşene bi tekmede o vuruo naparım koca dünyada ben......biliom kuzim biliom ama bazen insanın elinde olmuo hiç bişi kuzimm atsamda çığlık sesim duyulmuooo .....ama biliyorum ki bu hayatın galibi ben olcam kuzim ben güçlüyüm .....
Ara
Firari Fırtına
Yargıç Efendi ...

Bu fikirde olduğuna sevindim , yanlız savaşmak yerine ve zamanına göre değişir ...

Sevg ...
YARGIÇ
zaman mekan farketmez be fırtınacım vazgeçmek çok kolaydır kaçmak,saklanmak....
Ara
Firari Fırtına
Aynen katılıyorum ....Vazgeçmek kolaydır , kaçmak ve saklanmak ....

Sevg ...
isyanbitmez
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:?u Yorgun Kalb?m Nelere Ali?madik? Nelere......az Gel?r ?ikan Yanginlar,kopan Firtinalar,kara Z?ndanlar,y?ce Da?lar.....ben Ali?tim Bununla Ya?amaya Ama Der?nlerde B? Yerlerde B? Ses Var Bana D?ok? Yeter Artik Kurtar Kend?n? Bu Yorgun Hal?nden....haps Eylem???m Kend?m? A?ka,sevg?ye,her?eye.....ah Rose Ah Kend?n? Kandiriyorrsun Sende B?l?yorsun Sende Her?ey?n Farkindasin Ama Kiramiyorsun Z?nc?rler?n?...had? B? ?i?lik At Had? B? El Salla Hayata ..belk? Ses?n Duyulacak..belk? Durulacak Dalgali Den?zler?n????had? B? ?ans Ver Kalb?ne Ve Sana ...d?nde B? Bak Neler Bekl?yor Sen? Neler??korkuyorummmmm....korkma Rose B? G?n Sende Kazanacaksin.bu Hayatin Gal?b? Sen Olacaksin ! Had? Durma Sava? D?yor Bana.. Ya B? G?n T?ken?rde B?tersem ????hayirr Rose Hayirrr!!!!b?tmez T?kenmez Hayaller,?m?tler,a?klar,sevg?ler Ve En ?neml?s? Sen.......
?U YORGUN KALB?N SAVA?MAYA ALI?MAMI?. KABU?UNA ?EK?LMEK HER ?EY? BIRAKMAK DEMEK M? SEN DE? B?RG?N SEN DE KAZANACAK MISIN GER?EKTEN? BELK? SONRA B?R G?N KAZANMAKTAN DA KORKACAKSIN! ?I?LIK ATMALAR, EL SALLAMALAR HEP B?R YOKLU?UN ?ZLEM?. KEND?N? KANDIRMAK G?ZELDE KEND?NE DO?RUYU S?YLEMEK H?? SARSMAMI? SEN?. YALNIZLI?IN EL K?TABINI BULAMADIM. T?KENMEZ(!) KALEMLER DE T?KEN?YOR. YA?AMAK ?NEML? OLAN. NASIL GEL?RSE HAYAT ?YLE KAR?ILA. BAZEN SESS?Z, BAZEN TABUTTA R?VA?ATA. VASATLARDA YA?AMA.PAYLA?IM ???N TE?EKK?RLER..........
>As!_M€L€q<
HİÇbİr Seyden VazgeÇme Hepp ÜstÜnee Gİttt......saol ArkadaŞimm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 12:17 PM