:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com daki herkes baksın lüften ricamdır
jhhjhj
Selam duygusuz;

ben içinizden bir üyeyim tabiri caiz-se herkes tanır beni öyle diyeyim açıkcası. kimliğimi açıklayamıyorum özür dilerim sizlerden gerçekten özürümü hatamı anlıyorsunuzdur. onu bildiğimden dolayı teşekkürlerimi borç biliyorum.

yani bu yazıyı yazmamdaki sebep hastalığımdan dolayıdır

hiç iyi değilim 4 aydır kansermişim ve ben cuma günü öğrendim bunun sonucunu vucudumda çıkan yaralar sonucu gittiğim tıp fakültesinde o an öğrendim. kendimi yıkmadım halen tip dik ayakta duruyorum hayırlısı diyorum allahtan geldik ve yine o na gideceğiz her birimiz onun için başka ne demeliyim ki.

açıkcası şunu söylemeden geçemeceğim sizleri gerçekten çok sevdim bazen oldu güldük eğlendik sohbetleriniz ile bazen ise dertleriniz ile sizlerle ağladık olsun herşeeye rağmen sizlerle vakit geçirmek çok güzeldi.

demem o ki vucudum artık kaldırmıyor beni gün geçtikçe hergün çöküyorum. beni affedin adımı söyleyemediğim için, hakkınızı helal edin benden yana herkese helaldir

bahtınız açık olsun
Ara
iLLeth.!
gecmiş olsun Allah yardımcın olsun..
Ara
ѕqρα кJмя
varsa hakkımız helal olsun,

Allah şifa versin

umudunuzu yitirmeyin yine de
Ara
MaNeSiA
yazı tarzı ve ümidsizliğin kim olduunu anladım
merak etme her kanser olan ölmüo

allah acil şifalar versin
Ara
AyyüzLüm
ALLah aciL sifaLar versin insaLLah duaciyim herzaman her ne kadar hasta varsa yaradanim büyüktür.
Ara
€BeRimSin
Rabbim yardımcın olsun, İnşallah hastalığından kurtulup dönersin aramıza ..
kı@ymı@k=)
valla çok üzüldümm kimsin çokta merak ediyorum ama yinede bilmesemde arkadaşım Allah aciil şifalar versin sen ümidini yitirmee biz dualarla yanında oluruz her zaman kıyamam sana benn bi an öncee kurtulursun umarımm..
Ara
CaNaT
Allah şifalar versin biran önce iyileş sağlığına kavuş inşallah arkadaşım
Geçmiş olsun ..
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
ALLAH acil şifalar versin umarım iyileşirsin nice kanser olan hastalar var ama şimdi çözümsüz değil hiç bişey sende umutlusun kendinden ne güzel bi an önce eski sağlığına kavuşman dileklerimle ..
Ara
chuLsuzz péri!
ALLah aciL şifaLar wersinn...!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GELİN ÇOCUKLARIMIZIN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRELİM (Herkes Okusun Lütfen) ZeNiTH 3 472 04-10-2022, Saat: 09:28 PM
Son Yorum: wildfang
  1.Duygusuz-En Se?meLeri in_love_girl 23 2,001 04-06-2022, Saat: 04:32 PM
  Duygusuz'da €n ?ok KimL€ Tan??maK ?st€rdiniz... €BeRimSin 52 2,219 04-06-2022, Saat: 01:08 PM
  Duygusuz'un diğer forumlardan farkı (: MeLeksi 8 587 02-19-2011, Saat: 07:22 PM
Son Yorum: DummeN
  Makyajsız Bir Kadınla 60 Yıl.. Herkes okumalı ! acemhe 2 344 08-17-2010, Saat: 04:37 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-10-2024, 09:36 AM