:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Bulu?mam?za Kat?l?rm?s?n?z?
Katılırım
51.12%
137 51.12%
Katılmam
13.43%
36 13.43%
Belli Olmaz
35.45%
95 35.45%
Katılımcı sayısı: 268 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Duygusuz.com Buluşması ?
editor
Elbettte ki bende gelecem Duygusuz Biri ben gelmeden olur mu?

Bu arada arkada?lar biz bu olay? ?yle durup dururken hadi yapal?m diye atmad?k ortaya d???nerek ta??narak karar verdik..
Bo? bi ortam olmaz bizde gelin ve g?r?n..
?ocuklu?umuz Taksim'de ve karakollarda ge?medi ama U.S.A,London ve B?kre?'ten cluplar? g?rm?? ge?irmi? ve biliriz...
Ara
***Suclu***
editorumuz dunyali!hosgelmissin,isminizi merak ettim ve bu forma nasil editor secildiginizi?mumkunse...ve gizli degilse?
Ara
?nci tanesi
okey gelirim..........
Ara
editor
ismim Savas
tabi bu editor'luğu nasıl aldığı mı söylerim
Bir gün sitenin webmaster'i ile konuşurken böyle bir site yapalım dedik tabii bu 6 yıl önceydi. Sitenin tasarımı oluşturduk neyse daha sonra forumu ekledik. bir forum'da iki tane webmaster olmayacağı için ben editor u seçtim çünkü benim siteyle uğraşak pek vaktim olmuyor.
. umarım açıklayıcı olmuşumdur. uzun süredir yazmıyorum çünkü askerden 45 gün falan oldu geleli ve işlerimi istediğim gibi düzeneğe oturtamadım. o yüzden forum'u takip edemiyorum.
Ara
***Suclu***
o zaman hosgeldin savas ...umarim islerin yoluna girer,daha cok vakit ayirabilirsin foruma...cunku bizler biraz yaramazizConfusedmiley9: her gun bir olay donuyor..(bilgilendirme acisindan) kolay gelsinConfusedmiley14: dostlugumuzda tatli mi tatli,asker donusu sana iyi moral olurConfusedmiley36: nese admine iyi davran o masumBig Grin
Ara
selin deniz
seni seviyorum
Ara
CariSmaBoY
beni değil biliyorum ama Smile kimi seviyorsun yaa Smile
GaSt
bu buluşmada pende farımBig GrinBig Grin bisde istanbul varoşlarından kopup geliris tabe.. peki ne saman olcak bu olay.?.? harika bişe ama yeahh..!!
Ara
kayıp_gölgeler
?e?m?naz K?m???
Ara
editor
bu soruyu niye sordu?unu merak ettim do?rusu.
sizin yaramazl?klar?n?za ayak uydurmak tahmin etti?imden de zor walla Confusedmiley36: ?uclu ama yinjede ?al??acak art?k ne yapal?m..
madem o kadar istek var Big Grin
kullan?c?lara ay?p olmas?n Confusedmiley36:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz ForumlarıDe En İyİ bÖLüM NedİR(Genel) PrinceSs 2 298 04-10-2022, Saat: 09:54 PM
Son Yorum: wildfang
  Duygusuz sohbetinde yazışarak oyuncu veya o tür bişi olmak istermisin? PrinceSs 2 335 04-10-2022, Saat: 12:21 PM
  Duygusuz.com un salonu hangisi olsun? PrinceSs 10 373 04-09-2022, Saat: 10:56 PM
  Duygusuz.com sakinlerinin cinsleri PrinceSs 17 652 04-09-2022, Saat: 10:29 PM
  Duygusuz.Com adresini nasıl keşfettiniz??? PeriKIZI35 2 375 04-09-2022, Saat: 01:51 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi
  Tarih: 05-12-2024, 02:41 PM