:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
......
tatlı_cadı
Art?k aldanmak istemiyorum. Beni sevgilerinin ?l?ms?zl???ne inand?r, korkulardan, ??phelerden kurtar.
Hi? aldanmam??lar?n o engin i? rahatl???na hasretim. Ay?kla, ar?t beni... B?t?n insanlar aldan?yormu?, s?rekli bir aldanmaym?? ya?amak...
Ne ??kar? Ben art?k aldanmak istemiyorum ya! Sen ona bak... Onun i?in seni eri?emeyece?in bir yere ??karmayaca??m, oldu?un gibi seviyorum seni.
Olman? istedi?im gibi de?il... Hi? olamayaca??n gibi de?il... Neredeysen orada dur... Nas?lsan ?yle kal...

B?t?n mevsimleri bir g?nde, b?t?n y?llar? bir mevsimde ya?amaya raz?y?m seninle. Yan?mda oldu?un zamanlar nas?l apayd?nl?k oluyorum,
nas?l i?im huzurla doluyor, g?rm?yor musun? G?zlerimin derinli?ine bakma; ba??n d?nmesin... Gelecek g?nleri d???nme,
korkma b?y?k hazlar ya?amaktan. Eri?emeyece?in hi? bir mutluluk yok. "Ya?ad?m" diyemeyece?in hi? bir g?n?n olmayacak benimle...

Hi? aldatma beni, hi? yalan s?yleme... Bir g?n aldatsan bile; aldand???m? senden ??renmeliyim ?nce. O zaman ?lsem de mutlu ?l?r?m, inan...
Biraz da olsa inanm?? ?l?r?m.

Aldanmak...
En b?y?k y?k?nt?s? i? d?nyam?z?n...

Aldanmak...
Ses veren ?? telimizden birinin kopmas?...

Aldanmak...
O en son fakat en kesin kabullendi?imiz ger?ek...

Sen hi? aldatma ne olur!..

Y?k?l???m da sevgim kadar b?y?kt?r benim. B?rak, kalbimden ses veren b?t?n teller ben ya?ad?k?a sana inanmay? s?ylesin.
Sana kay?ts?z, ?arts?z inanmak olsun; b?t?n kazanc?m ya?amaktan. O zaman her ?eye katlan?r?m. Korkulardan,
endi?elerden uzakta her saniye ya?ad???m? bilirim. ?aresizlikler beni korkutamaz.
?u a?a??l?k d?nyan?n hi? bir ac?s? seni sevmeyi unutturamaz bana art?k.

?nanmak; seni d???nd?k?e s?yledi?im bir ?ark? olmal? dudaklar?mda...

?nanmak; g?ky?z?n?n en karanl?k zaman?nda bile g?rebilece?im bir y?ld?z olmal?...

Da?lardan, denizlerden esen serin r?zgarlar gibi, senden gelen bir ?ey olmal? inanmak. Kimi g?n kalem olmal? parmaklar?mda,
kimi g?n kula??mda musuki, g?zlerimde ???k olmal?. ??ti?im suda, yedi?im ekmekte sana t?m inanman?n tad?n? duymal?y?m.
Her sabah ilk ???k, sana inanarak ya?ayaca??m mutlu bir g?n getirmeli bana. ??te o zaman yoklu?una bile dayanabilirim,
?zlemlerim daha derin bir anlam kazan?r. Seni beklerken ??phelerin o kahredici zehiri ile, gecikti?in her saniye bir defa ?lmem.

Art?k aldanmak istemiyorum. Seni aldatmak zevkinden sonuna kadar mahrum edece?im. Beni aldatman?n ac?s?n? da,
sevincini de hi? tatt?rmayaca??m sana. ??nk?, aldatt???n zaman; yemin ediyorum yery?z?nde olmayaca??m.
?nanm??l???m ?l?me kadar s?rs?n, b?rak...

Zar?m? son defa senin i?in at?yorum!..

?mit Ya?ar O?uzcan
Ara
in_love_girl
ümit yaşar... her yazısında ayrı bi anlam yüklü...

çok tşkLer cnm..
Ara
RomantiK_Genç
Cadım SAğOL Wink
mertto
bugün çanakkale'den geldim depresyon yüzünden kaçtım buralardan. verilen emekler sonucunda insanın elinde hiç birşey olmaması onu yıkıyor. yıkıntılarımın arasında gezinirken aşk mektuplarındaki yazını daha doğrusu senin sayende Ümit Yaşar Oğuzcan'ın aşk mektubunu gördüm. eline sağlık iyiki yayınlamışsın.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 05:24 PM