:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yaralı Yürek ...
€BeRimSin
Bir zamanlar kendi halinde yaşayan bir adam vardı, her görüşümde elinde bir şarap şişesi ve samsun cigarasi ile hergün içerdi .. Her gördüğümde içimde sanki bir sızı hissederdim, nedenini bende bilmiyorum .. Garip bir his sadece ..

Ve birgün dayanamayıp yanına gittim ..

Merhaba yaralı yürek dedim ..

Bana neden yaralı yürek dedin evladım dedi bana ..

Bilmiyorum amcacım ama içimden geldiğince davrandım sadece .. Şu 5 - 6 aydır seni görüyorum buralarda her ne zaman görsem elinde bir şarap şişesi ve her gün içiyorsun bir zorun mu var seni böyle yaralayan kimdir .. İşte bu yüzden ağzımdan böyle çıktı, o yüzden yaralı yürek dedim size .. Bir kusurum olduysa affola ..

Yok evladım ne kusurun olacak, gel yanıma hele ..

Anlatsam dinlermisin beni ...

Tabi ki dinlerim neden olmasın .. Siz bana içinizdeki yarayı anlatacaksınız ve benimde size bir yardımım olursa ne mutlu bana .. Çok teşekkür ediyorum size beni yakın görüp dert paylaştığınız için ..

Yok bee evladım beni gören kaçar ilk sen geldin yanıma var ya ilk defa biriyle konuşuyorum .. Ben sana ne kadar teşekkür etsem az kalır senin teşekkürün yanında .. Oooo böyle konuşursak anlatamıyacağım ben sana herhalde ..

Yok amca'cım ben sizi geç saatte kadar dinlemeye hazırım ..

Tamam evladım saolasın ..

Ha yavrucum sevdiğin biri var mı ? Var yaralı yürek ..

Tmm evladım iyi dinle o zaman ..

Bundan baya bir zaman evveldi yaşım 22 ydi daha toydum ve elbette gençtim .. Gözümde mutluluk gönlümde huzur vardı, herşey yolunda gidiyordu .. Ve tatlımı tatlı gözlerine bakınca neşe aşılayan bir yarim vardı yarim adı pınardı .. Pınar gibi su akardı gönlünde, su içerdim hergün yüreğinden, o aşk dolu gözlerine bakmaya doyamazdım .. Yani sana tek sevdiğim diye bilirim ondan için ..

Eeee yaralı yürek sustun bir anda noldu ..

Ağlıyorsun ama .. Ağla ya belki açılırsın, dur sana bir sigara vereyim için gitti bir anda ..

Sağol evladım !! Yapayım bir garip kaldım şu dünya aleminde tek başına ..

Daha gerisi var anlatacaklarımın .. Dinlersin değil mi beni ?

Beni burdan kimse götüremez sen anlat ki benimde sana atlatacaklarım var ..

Ama saat bir hayli geç olmuş evladım!!

Varsın olsun buğünüm de seninle geçsin bee amcacım ..

Vayy Allah razı olsun böyle kişilerde mi varmış inanki bir tuhaf oldum yine ..

Bir ricam olacak ama yaralı yürek,

Buyur hele söyle ..

Şu elinde ki şarap şişesini at artık bee amcacım ..

Tmm yavrum ..

Vel hassı kaldığım yere geleyim ..

Çok mutlu bir beraberliğimiz vardı, üniversite 2nci sınıfa gidiyorduk ikimizde hukuk okuyorduk, hayallerimizde bir ofis vardı ben avukat o hakime olacaktı ve nerde suçlu varsa ait oldukları yere gönderecektik .. Ve her yönümüzle birbirimize eş olacaktık .. Ayrılmama yemini dahi etmiştik ..

Diyorum ya işte evladım herşey yolunda gidiyordu ..

Birğün yaşam kaynağıma dedim ki (Pınarım'a); Anneme anlattım seni tanışmak istiyor seninle hiç terettüt etmeden- tabiki gelirim, yarın sizdeyim .. Annemin ellerinden öptüğümü söylersin, aman fazla yorulmasın ben geleceğim diyede fazla sıkıntıya girmesin ALLAH ne verdiyse yeriz dedi ..

Yarın oldu o kadar sevinçli bir gün ki kuşlar sanki gökyüzünde şarkı mırıldanıyorlar çiçekler ayrı bir açmış bu yeni günde ee tabi pınarım gelecek evimize su verecek annem ve bana, mutlu olmamak elde mi ...

Ve kapı çaldı evladım, Amcacım ağlama nolursun dudakların bir anda büzüştü birden noluyor .. Sad Nolsun ve yavrucum ..

Pınarım yerinde bir çoçuk vardı, evin önü kalabalık ..

Çoçuk karşımda !! Hayırdır dedim, abi bir telefon edebilir miyiz acile .. Ederiz de ne oldu böyle ...

Şurada bir abla yatıyor yerde araba çarpmışda .. Tamam açarız ..

Annnnneeeeeeee aşagıya in hele çoçukla ilgilene bilirmisin ..

Ve ben o anda evin önüne doğru ilerliyorum, kalbimdeki sıcaklık buz koyu kesiliyor sanki içimdeki korkular gözyaşlarımla boğuşuyor ağlamamak için kendimi tutuyorum bilmiyorum niye diyorum .. Ve kalabalıkların içindeyim ..

Gözlerime inanamıyorum ..

Pınarım yerde yatıyor, Canım derken dudakları titriyor ..

Efendim pınarım, efendim iki gözüm efendim yaşam kaynağım sus konuşma sakın bekle canım aşkım bekle ambulans gelecek şimdi götüreceğiz seni az bekle konuşma kendini yorma sakın olur mu çiçeğim ..

Halen canım diyor bana ..

Pınarım konuşma daha çok konuşacağız seninle ..

Canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Yapma şunu hayat pınarım, nolursun sus kendini yorma sakın ..

Canımmm sana kendi elimle yaprak sarması yaptım soğutmadan ye onları olur mu .. Tamam pınarım yiyecem söz ..

Hani yemiyorsun canım, ağzına bir tane at hadi .. Nolursun ama ..

Tamam prensesim bak senin için, seni kırar mıyım hiç ben ..

Aferin benim canıma afiyet olsun ..

Canım şimdi sus dinlen konuşma olur mu bak yaprak sarmasınıda yedim .. Tmm mı benim kraliçem ..

Nerde kaldı bu ambulans nerdeeeeeeeeeeeeeee hani nerde, kaç saat oldu halen gelmedi şu lanet olası .. Ben dayanamıyorum artık ..

Allahımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm ...

Amcacım kendine gel çok özür dilerim eski mazini hatırlattım sana çok özür diliyorum senden .. Hayır evladım konuşmak iyi geldi bana .. İçim gitti yine bir anda ..

Saat baya geç oldu anlatayım da git var evine sende ..

Tamam amcacım ...

Ambulansı bekliyorum gelmedi .. Aldım kucakladım kollarımın içine zaten bir su kadar berraktı benim pınarım bir kuş kadar özgür çiçek kadar nazikti ..

Hastaneye kadar taşıdım, taşırken yorulma canım diyordu halen beni düşünüyordu o vaziyette bile .. Bedenim kanlar içinde benim pınarım su yerine bu sefer kanlar akıyordu .. Gözlerimi hissetmiyordum ..

Ve hastaneye geldim .. Aldılar yoğun bakıma .. Saatler sanki benden imtikam alırcasına öyle bir geçiyordu ki bekliyordum yılmak yoktu .. 1,5 saat geçtikten sonra bir doktor yanımda başınız saolsun tüm çabalarımıza rağmen kurtaramadık onu dediler ..

İşte o an canım yandı ............
İşte o an öldüm .....
İşte o an feryat ettim ............

Ve sonum olmayacak yolda ilerlemeye başladım, edirneden çıktım yola kayseriye geldim ailem öldü sandılar beni .. Zaten öyle sansınlar beni ben pınarsız ya varım ha yokum kimin umrunda .. İşte bu yüzdendir her gece içişim her gece isyan edişim ..

Benim bu kadar yaşlı olduğuma aldanmayasın sakın ben daha 22 yaşında o gencim halen ..

Hadi var evladım git evine sevdiğinede benden selam söyleye ..

€zBeRimSin
01:40
21 Ağustos 2008

Not:

[b]Bu hikayede yaşanan olaylar gerçeklikle hiç bir alakası yoktur, t[/b][b]amamen hayal ürünüdür ..[/b]
[b][/b]
[b]Bilginize .. [/b]
[b][/b]
[b]Sizleri seviyorum ..[/b]

Sevg ...
göк тαηєѕι
Güzel hikaye olmuş canım, ömrüne sağlık Smile
Ara
real_45
Yüregine sagLık cok guzeLdi
€BeRimSin
Beğenmenize sevindim, ne demek efendim ..

Teşekkür ederim ..

Smile Smile Smile
€BeRimSin
Hikayemi kimsede okumuyor .. :'( Big Grin
refik
yaralara merhem dostlardIr
Ara
refik
yaralara merhem dostlar dIr
Ara
Aşksı@z
çok güzel bir hikaye ellerine sağlık olsun
Ara
нüzüηçiçÑ”ği
Birinin sana CANIM demesinden daha güzel bişey yoktur ama bi gün o kişiden bi daha bunu duyamamak gibiside en acısı olsa gerek.

Hikaye çok güzel olmuş bence Smile
Ara
kı@ymı@k=)
abimmm naptınn yaa Sad: çok güzel olmuşş buu ama ağlattın beni haberin olsunn Sad: duygusal anlar yaşıyorum zaten buda tuz biber oldu Sad: abimm yüreğin böylle dertler görmesin yazda sadece hayal olarak yazz senin üzülmene dayanamam ben kıyamam..Sad:
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 10:42 PM