:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
yardım edin lütfen
fatihkiymet
2 aydır bi kızla görüşüyorum çok tatlı çok güzel ama sürekli aşık olmak istemiyorum bi erkeği kalbime almıcam diyor.ne yapmalıyım bu fikrinden nasıl vazgeçirtecem:S
Ara
_AL0n3_
yaa bence öLe demesinin sebebi seni umuTLandırmamaq oLabiLir.çnkü brnden hoşLansa sanki ona karşı bişeyLer hssedmicek.onun eLnde deiLqi o.ama yinede kendini ona beLLi etmek isitosan onnla ortak bişeyLer payLaşın değer gösterdiini beLLi et.iLqiLen.
Ara
nry8
bence vazgeçirmek için bir sebeb yok..
severse seni o zaman o düşüncesinden kendisi vazgeçecektir,zorlamayla ya da tavsiyelerle çözülecek iş değil bu...
senin burda yapman gereken normal bir şekilde davranmak,eğer kız sana karşı bi şey hissederse zaten belli edecektir..
2 aydır konştuğu birini sevmek onun için anlamsız gelebilir...bu süre uzun gözükse de bi aşk için çok kısa bunu unutmaWink
sen konuşmaya devam et ama unutma ki kimse sana yardım edemez,bu kızın kendi seçimi ve sadece kendisi değiştirebilir...
Ara
Selin :)
onun öyle dediğine bakma Big GrinBig Grin sen kendine aşık etmeye bakBig GrinBig Grin kızlar zmansız gelenlerı severlerBig Grin
Ara
nry8
Selin :) Adlı Kullanıcıdan Alıntı:onun öyle dediğine bakma Big GrinBig Grin sen kendine aşık etmeye bakBig GrinBig Grin kızlar zmansız gelenlerı severlerBig Grin
zamansız ve bi o kadar da sıkmayan tipleriWinkWink
Ara
sehle
arkadaşlara katılıyorum seni umutlandırmak istememiştir benim merak ettigim şu an seninle oldugu kadar samimi görüştügü başkası varmı eger yok dyorsan demkki oda farketmeden seni kalbne almaya başlamıştr ama arkadaşlarında dedigi gbi skma güldür monoton olma şaşırt beraber bişiler güzel eglenceli anlar paylaşın arada bi okWink
Ara
fatihkiymet
hiç olumsuz bi durum yok bundan başka sürekli de görüşüyoruz ve beni arkadaş olarak çok sevdiğini söylüyor onun moral kaynağı benmişimSmile
Ara
Patikli_Penguen
bnce salla gitsin Big Grin
Ara
casus021
kız size fikrini belirtmiş bunda açıklama yapılması lüzümsüz eger sen asık oldum diyorsan biz buna yani polifonik asık diyoruz türkçesi tek taraflı ask bundan sana hayır gelmez kardeşim seni sadece bir arkadas olarak görüyormuş bir sevgili degil sen üzme tatlı canını dünyada kız neslimi tükenmiş bundan daha hayırlı ve daha güzelini bula bilirsin sunuda söyleyeyim piyasada savaştan dolayı erkek kıtlıgı var
Ara
sehle
sürekli gözlerine bak kardeşim sürekli manalı manalı güzel bak çok işe yarar biraz zaman sora onu kendi haline bırak hatta aşırıya kaçmamak şartıyla kıskandır bak neler olucak... seni kaybetme hissine biraz kapılsın ama şimdi degil önce baya bi ilgilen soraaSmile)))
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Olurda Bu Kadarmi...yardim Lütfen djseninim 14 963 04-14-2022, Saat: 09:24 PM
Son Yorum: wildfang
  ben bu acıdan ölüyom ... yardım djseninim 20 1,068 04-14-2022, Saat: 01:12 PM
  Lacey'ye yardım kampanyası başlatıldı! :)) Lacey 15 724 04-13-2022, Saat: 12:28 AM
  Yardım Lazım,İşin Ehli Birinden Tavsiye Lazım. Namasaki 28 2,280 10-05-2010, Saat: 04:08 PM
Son Yorum: ÐŽeşaren
  biri bana yardım etsin unutamıorm!! wazqecilmezim 21 2,420 07-11-2010, Saat: 01:01 PM
Son Yorum: Hasretiim

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-02-2024, 06:49 PM