:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
korkuyorum!!!
(''MELTEMİM'')
arkadaslar canımdan cok sewdiğim bi sewgılım var.2 seneye yakın bır bırlıktelıgımız var.cok korkuyorum onu kaybetmekten.hep içimde korku var.her sanıye aklımda.napıyım .kız arkadasım bırakmıcam dıyor yeminler edıyor söz verıyor.ama yıne ben korkuyorum yardımlarınızı beklıyorum
Ara
Yorgun Yürek
Aklından o tür düşünceleri atarsan bişi olmaz , ama o düşünceler ile yaşarsan karşına çıkartır arkadaşım...
o yüzden o düşüncelerinden kurtul ve mutlu ol sevdiğin ile bir ömür boyu inşaAllah (Amin)
SmileSmileSmile
Ara
(''MELTEMİM'')
Sagol Arkadasım Yardımın Için Allah Razı Olsun Bu Korkuyu Nasıl Atabılırım ıcımden
Ara
GeCeı@Şžı@Äžı@
yha sen sevıosan oda sevıodur kesın ama allahın ısı bellı olmaz fazla uzerıne gıtme derım yuz verırsen astarını ıster ama yuzde ver ona her dakıka sevdını sole ıhmal etme ççunkı kadınlar ıılgı ıster guven ıster eger guvenını kazandıysan sorun olmazSmile
Ara
Yorgun Yürek
kaliber_38 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sagol Arkadasım Yardımın Için Allah Razı Olsun Bu Korkuyu Nasıl Atabılırım ıcımden
Senden de Allah razı olsun arkadaşım
sevdiğine öyle sorular sormamaya çalış başka şeyler konuş Smile
Güzel şeyler düşün ve o şekilde konuşun Smile aklına hiç getirme yani o Korkuyu Smile
Ara
(''MELTEMİM'')
FIRTINA KIZ Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yha sen sevıosan oda sevıodur kesın ama allahın ısı bellı olmaz fazla uzerıne gıtme derım yuz verırsen astarını ıster ama yuzde ver ona her dakıka sevdını sole ıhmal etme ççunkı kadınlar ıılgı ıster guven ıster eger guvenını kazandıysan sorun olmazSmile

HER DAKIKA SÖLUYORUM ZATEN SEWDIGIMI ODA SÖLUYOR AMA COK SEWDIGIMDEN OLABILIRMI BU KORKU KAYBETMEK KORKUSU
Ara
(''MELTEMİM'')
Allah Razı Olsun Arkadaslar Yardımlarınız Için
Ara
cehennem22
lan beyinsiz olan neyden korkuyon seviyosunz işte olm birbirinizi daha ne istiyon işte birliktesinizde maşalllah inşşallah bu gidişle bir ömür beraber olacaksızınız.bu korkuları içnden at olm sona bu korkular yer bitirir seni at bu korkuları inan mutlu mesut beraber olacagınınz günleri:hadi aeo
Ara
(''MELTEMİM'')
Candostum Sagolasın
Ara
cehennem22
önemliBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 12:44 AM