:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zidane - Matterazi
AdAmIn1i
Z?DANE- ?ekmesene ulan formam?!

MATTERAZZ?- Hastas?y?m abi bu forman?n, ma? sonras? vermezsin de sen ?imdi... Hadi be abi; odama as?cam be hadi!

Z- Lan b?rak... Bolla?t?rd?n ?eki?tire ?eki?tire...

M- Pardon abi... Bizim formalar acayip ter g?steriyor. Sizinkiler ?ahaneymi?. ?u ter tutmayan teknolojik kuma?lardan m??

Z- Ulan sana ne? Bak h?l? b?rakm?yor.

M- Tamam be abi. Hakem d?d?k ?ald? zaten... Yedik sanki!

Z- ?oluk ?ocukla u?ra??yoruz bu ya?ta!

M- ?yi dedin. Torun torba sahibi olacak ya?a gelmi?sin. ?ekerspor paklar bu saatten sonra seni! Sergen'le oynars?n?z art?k.

Z- Lan ne dedin sen?

M- ?eker gibi adams?n diyorum. Kelli felli... Abi yoruldun sen, bi otur soluklan hele. Ya?l? ba?l? adams?n... Ku? ?t?yo mu hala abi bu
arada?! N'ooldu abi? Niye geriliyosun? Bak??lar?n? hi? be?enmedim? Gelme... Gelmesene... Gel... Ahhhh!

Z- Tekmeye de kafa uzat?r?m ona buna tekme atana da kafa uzat?r?m. Benim ad?m Zidane, hayat? ederim zindan! Anlamam ?ampiyonluktan d?nya kupas?ndan...

M- Abi harbi stil sahibi adamm??s?n. Millet kafay? surata atar, sen direkt g???s kafesine ?al???yorsun. Hastas?y?m be abi... Sen ?imdi uza?? da g?remiyorsundur. Ben anlatay?m. Hakem elini cebine att?. Muhtemelen k?rm?z?y? g?receksin abi...
Ara
w00w
aahuahuahauha Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin süpersin kardeşim. mcx Big Grin
Ara
AdAmIn1i
S?per Yaa KoptumBig Grin
Ara
YARGIÇ
zuahhahhaahhaha Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
harikaydı yaff mucx Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
ѕqρα кJмя
uuu.gifuuu.gifuuu.gif
Ara
nuran
paylaşın için saol
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 04:45 PM